Search

Карта укриттів

Status icon
Background

На мапі позначені всі укриття

Карта укриттів

Status icon
Background

На мапі позначені всі укриття

Грузія, кордон – 17 українців роками в підвалі без допомоги

17 громадян України понад рік живуть у підвалі на російсько-грузинському кордоні через депортацію з Росії.

Редаговано: 2 години тому

book

2 години тому

see

0

Author

Lviv
New
Ad background

Тут може бути ваша реклама

Залишити заявку

17 громадян України понад рік живуть у підвалі на російсько-грузинському кордоні після депортації з Росії через порушення міграційних правил. Грузія не приймає їх через відсутність необхідних документів.

Чоловіки бояться повертатися в Україну через ризик мобілізації. «У Кишиневі їх висадили, звідти – до Одеси, там на військово-лікарську комісію. У когось немає пальців, а все одно визнали придатним. Не взяли ось чоловіка з туберкульозом четвертої стадії та ще одного, який пересувається на милицях», — розповів один з українців.

Улітку 2025 року на КПП «Даріалі» одночасно перебували майже сто українців. Люди спали по черзі на трьох матрацах, підлогу регулярно заливала вода, а в приміщенні немає вентиляції. Правозахисники намагаються домогтися міжнародного захисту для українців, але в липні 2026 року вони отримали відмову.

«МВС Грузії пояснило відмову впускати українців до країни їхніми судимостями», — зазначено в повідомленнях. Волонтери продовжують забезпечувати їх продуктами, однак ресурси майже вичерпалися.

Рекомендуємо

Bg

Львів + Як врятувати гіркі волоські горіхи + Прості способи

Дізнайтеся, як легко повернути волоським горіхам приємний смак, використовуючи прості методи замочування та обсмажування.
time

17.03.2026

Інші публікації

Більше актуальних новин про Львів дивись у підборках.

  • Верховна Рада України пропонує розширити пільги на земельний податок

    Верховна Рада України пропонує розширити пільги на земельний податок

    У Верховній Раді зареєстровано законопроєкт №15552, що пропонує розширити перелік власників і користувачів земель, які постраждали через війну.
    timeгодину тому
  • Кіровоградська область лідирує за попитом на купівлю однокімнатних квартир

    Кіровоградська область лідирує за попитом на купівлю однокімнатних квартир

    Аналітики OLX. Нерухомість виявили найбільший попит на однокімнатні квартири на вторинному ринку в Україні в Кіровоградській області.
    timeгодину тому
  • Грузія, кордон – 17 українців роками в підвалі без допомоги

    Грузія, кордон – 17 українців роками в підвалі без допомоги

    17 громадян України понад рік живуть у підвалі на російсько-грузинському кордоні через депортацію з Росії.
    time2 години тому