Search

Карта укриттів

Status icon
Background

На мапі позначені всі укриття

Карта укриттів

Status icon
Background

На мапі позначені всі укриття

Рівне: Двом вбивцям 64-річної жінки призначили довічне ув'язнення

Волинський апеляційний суд посилив покарання двом чоловікам за вбивство Зінаїди Римчук, призначивши довічне ув'язнення.

Редаговано: 24.04.2026

book

24.04.2026

see

0

Author

Lviv
New
Ad background

Тут може бути ваша реклама

Залишити заявку

Волинський апеляційний суд посилив покарання двом обвинуваченим у вбивстві 64-річної рівнянки Зінаїди Римчук. Росіянин Павло Матюк зі спільником Павлом Глобіним задушили жінку, обікрали її, а потім підпалили тіло разом із будинком.

Рівненський міський суд спочатку призначив чоловікам по 15 років тюрми, але їм зарахували термін перебування у СІЗО за «законом Савченко» – і відпустили з зали суду. Прокурори оскаржили цей вирок, і в апеляції обвинуваченим призначили довічне увʼязнення.

Вбивство сталося у 2012 році на території будинку сина загиблої. Зінаїда Римчук приїхала до Рівного з села Городище, щоб доглянути господарство, поки родина була за кордоном. У день трагедії вона готувалася до свого дня народження та застала у будинку злодіїв.

Павло Матюк та Павло Глобін вбили потерпілу, зняли з неї прикраси, забрали гроші й автомобіль, після чого підпалили тіло разом із будинком. Зловмисників затримали через кілька днів після злочину. Один із них був сусідом родини.

Судовий розгляд справи тривав понад десять років. Рідні загиблої неодноразово заявляли про затягування процесу через неявку обвинувачених на засідання. У листопаді 2025 року Рівненський міський суд визнав їх винними за сукупністю злочинів і призначив довічне ув'язнення.

Обох взяли під варту в залі суду.

Рекомендуємо

Bg

Львів + Як врятувати гіркі волоські горіхи + Прості способи

Дізнайтеся, як легко повернути волоським горіхам приємний смак, використовуючи прості методи замочування та обсмажування.
time

17.03.2026

Інші публікації

Більше актуальних новин про Львів дивись у підборках.

  • Стрийський район, Львівщина: Утоплення 8-річного хлопчика в басейні

    Стрийський район, Львівщина: Утоплення 8-річного хлопчика в басейні

    8-річний хлопчик утопився в басейні відпочинкового комплексу у Стрийському районі Львівщини. Він перебуває у важкому стані в лікарні Львова.
    time10.08.2026
  • Чорне та Азовське море: За ніч знищено сім російських суден

    Чорне та Азовське море: За ніч знищено сім російських суден

    ЗСУ атакували сім російських суден у Чорному та Азовському морях 20 липня. За період з 1 до 20 липня знищено 183 судна тіньового флоту Росії.
    time20.07.2026
  • Львів, вул. Наукова: знайдено тіло 46-річного чоловіка у покинутому лімузині

    Львів, вул. Наукова: знайдено тіло 46-річного чоловіка у покинутому лімузині

    У Львові на вул. Науковій виявлено тіло 46-річного чоловіка у покинутому автомобілі. На момент огляду ознак насильницької смерті не виявлено.
    time20.07.2026