Search

Карта укриттів

Status icon
Background

На мапі позначені всі укриття

Карта укриттів

Status icon
Background

На мапі позначені всі укриття

Ратне: Лікар заявив про незаконне утримання в ТЦК попри бронювання

Лікаря Ратнівської ЦРЛ Ігоря Левчука утримували в ТЦК, хоча він має чинне бронювання до 2027 року. В ТЦК пояснили, що лікаря викликали для уточнення даних.

Редаговано: 2 години тому

book

2 години тому

see

0

Author

Lviv
New
Ad background

Тут може бути ваша реклама

Залишити заявку

Лікар Ратнівської центральної районної лікарні Ігор Левчук заявив про незаконне утримання в територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки (ТЦК) попри чинне бронювання до 30 липня 2027 року.

У Волинському обласному ТЦК та СП заперечили незаконність дій, пояснивши, що лікаря викликали для уточнення військово-облікових даних з метою призову на медичну посаду.

«Ураховуючи викладене, питання про мобілізацію саме цього спеціаліста зараз не розглядається через наявне бронювання, в ТЦК та СП він уже не перебуває»,
— зазначили в пресслужбі ТЦК.

Ігор Левчук зазначив:

«Я маю чинне бронювання до 30 липня 2027 року. Приводів для затримання немає, всі дані були оновлені вчасно. Знаю, що на лікарню зараз чиниться активний тиск задля того, щоб здійснити моє розбронювання».
Лікар був відпущений після того, як відмовився укладати контракт.

Лікаря утримували в ТЦК близько шести годин, після чого відправили до Луцького ТЦК. 28-річного Левчука викликали за мобілізаційним розпорядженням.

У 2025 році профільний департамент ОВА розробив графік розбронювання медичних працівників, визначених для потреб Медичних сил ЗСУ, з розрахунком на двох працівників на місяць від Волинської області.

Рекомендуємо

Bg

Львів + Як врятувати гіркі волоські горіхи + Прості способи

Дізнайтеся, як легко повернути волоським горіхам приємний смак, використовуючи прості методи замочування та обсмажування.
time

17.03.2026

Інші публікації

Більше актуальних новин про Львів дивись у підборках.

  • Львів, книгарня «Сенс» відкрилася в колишньому кінотеатрі

    Львів, книгарня «Сенс» відкрилася в колишньому кінотеатрі

    27 серпня у Львові відкрилася книгарня «Сенс» у приміщенні колишнього кінотеатру ім. Богдана Хмельницького.
    time14 хвилин тому
  • Лопушанка-Хомина: Етнофестиваль «Нанашко гойкає» 5 вересня

    Лопушанка-Хомина: Етнофестиваль «Нанашко гойкає» 5 вересня

    5 вересня у селі Лопушанка-Хомина відбудеться етнофестиваль «Нанашко гойкає», присвячений 100-річчю читальні «Просвіта». Організатори – краєзнавці Василь та Галина Курій.
    timeгодину тому
  • Київ, 27 серпня - Посилення протиповітряної оборони України

    Київ, 27 серпня - Посилення протиповітряної оборони України

    Президент України Володимир Зеленський анонсував важливі рішення європейських партнерів для зміцнення протиповітряної оборони. Однак, ці заходи недостатні для ефективного захисту від балістичних ракет.
    timeгодину тому
Ратне: Лікар заявив про незаконне утримання в ТЦК попри бронювання | Новини Львова — Lviv.com