Search

Карта укриттів

Status icon
Background

На мапі позначені всі укриття

Карта укриттів

Status icon
Background

На мапі позначені всі укриття

Бухарест: Мірчу Луческу у штучній комі після інфаркту

Стан 80-річного тренера Мірчі Луческу погіршився після інфаркту, його ввели у штучну кому.

Редаговано: 05.04.2026

book

05.04.2026

see

0

Author

Lviv
New
Ad background

Тут може бути ваша реклама

Залишити заявку

Стан 80-річного Мірчі Луческу, колишнього головного тренера «Шахтаря» та «Динамо», різко погіршився після перенесеного інфаркту міокарда. Відтак, його ввели у штучну кому та перевели до відділення інтенсивної терапії, про що повідомило румунське видання Gazeta Sporturilor.

За інформацією журналістів, Луческу був госпіталізований під час технічної наради на тренувальній базі. Спочатку лікарі оцінювали його стан як стабільний, і планували виписку 3 квітня, але того ж дня він пережив гострий інфаркт.

Згодом медики зафіксували різке погіршення його стану. Як уточнив журналіст Емануель Рошу, Луческу ввели у медикаментозну кому після важких серцевих аритмій, які не піддавалися лікуванню. Для стабілізації його стану лікарі провели три реанімаційні втручання, а також встановили ще один стент – загалом уже п’ятий.

Поряд з Луческу залишаються його рідні, включаючи дружину та племінницю. Очікується, що до Бухареста приїде його син Разван Луческу, який нині тренує грецький ПАОК. Федерація футболу Румунії та футбольна спільнота висловлюють підтримку тренеру, зазначаючи, що у цей час важлива не тільки гра, а й боротьба за життя.

Мірча Луческу був головним тренером донецького «Шахтаря» протягом 12 років (2004-2016), здобувши 22 трофеї, серед яких Кубок УЄФА 2008/09. Також він працював з київським «Динамо» з 2020 по 2023 рік. У 2024 році Луческу вдруге очолив національну збірну Румунії, але залишив посаду через проблеми зі здоров'ям.

Рекомендуємо

Bg

Львів + Як врятувати гіркі волоські горіхи + Прості способи

Дізнайтеся, як легко повернути волоським горіхам приємний смак, використовуючи прості методи замочування та обсмажування.
time

17.03.2026

Інші публікації

Більше актуальних новин про Львів дивись у підборках.

  • Стрийський район, Львівщина: Утоплення 8-річного хлопчика в басейні

    Стрийський район, Львівщина: Утоплення 8-річного хлопчика в басейні

    8-річний хлопчик утопився в басейні відпочинкового комплексу у Стрийському районі Львівщини. Він перебуває у важкому стані в лікарні Львова.
    time10.08.2026
  • Чорне та Азовське море: За ніч знищено сім російських суден

    Чорне та Азовське море: За ніч знищено сім російських суден

    ЗСУ атакували сім російських суден у Чорному та Азовському морях 20 липня. За період з 1 до 20 липня знищено 183 судна тіньового флоту Росії.
    time20.07.2026
  • Львів, вул. Наукова: знайдено тіло 46-річного чоловіка у покинутому лімузині

    Львів, вул. Наукова: знайдено тіло 46-річного чоловіка у покинутому лімузині

    У Львові на вул. Науковій виявлено тіло 46-річного чоловіка у покинутому автомобілі. На момент огляду ознак насильницької смерті не виявлено.
    time20.07.2026
Бухарест: Мірчу Луческу у штучній комі після інфаркту