LVIV.COM

Змінити мобільного оператора і зберегти номер – як це працюватиме

Змінити мобільного оператора і зберегти номер - як це працюватиме

З наступного року почне функціонувати платна послуга, яка дозволить українцям зберегти свій номер телефону, змінивши мобільного оператора.


Послугу збереження номера (англ. Mobile number portability, MNP) в світі практикують ще з кінця 90-х років, а в Україні, згідно з прогнозами представників мобільних операторів, вона має з’явитися 1 травня 2019 року. Однією з переваг MNP є збільшення конкуренції на ринку телекомунікаційних послуг, адже часто абонентів від переходу до іншого оператора утримує тільки те, що доведеться змінювати номер.

Послуга стане доступною для всіх абонентів, які ідентифікувалися в мережі свого оператора – тобто пройшли реєстрацію або обслуговуються на контрактній основі. Для цього їм потрібно буде лише подати заявку і залишити свої паспортні дані.

Перенесення даних з однієї мережі в іншу відбуватиметься в період від 24 годин до трьох робочих днів. Очікують, що послуга буде платною, проте її вартість – символічною. Переходити від одного мобільного оператора до іншого можна буде лише раз на 30 днів.

Мегас Анна LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають