LVIV.COM

Змінили закон про правила паркування – почитай, щоб потім не платити штраф

Змінили закон про правила паркування - почитай, щоб потім не платити штраф

Президент підписав закон  “Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо реформування сфери паркування транспортних засобів”. Тепер на стоянках працюватиме фото- та відеофіксація правопорушень, повідомляє прес-служба  Президента.


Що змінилось?

Тепер отримати штраф за порушення правил стоянки, парковки (в тому числі несплату вартості паркомісця чи паркування на місці для інвалідів) чи зупинки простіше – в Україні ввели фото- та відеофіксацію порушень.

До адміністративної відповідальності приягують особу, на яку зареєстроване авто.

 

Розлядають справи про адмінправопорушення та можуть тимчасово затримувати авто інспектори з паркування.

Ввели 50% знижки при оплаті штрафів за зафіксовані камерою прорушення, якщо штраф оплачують проятгом 10 банківських днів.

В законі прописані всі випадки значного перешкоджання дорожньому руху чи створення загрози безпеці руху.

Якщо транспортний засіб затримали, то інспектор повинен відразу проінформувати Нацполіцію. Полісменам потрібно сказати час і місце затримки, куди евакуйовують авто, розміщення цієї інформації на сайті виконавчого органу відповідної місцевої ради, а також інформування про евакуацію авто на мобільні телефони власників.

Повернуть транспорт тільки після сплати штрафу і вартості послуги з його транспортування та зберігання.

Для зручності оплати за парковку та ефективного контролю її здійснення створюється законодавча можливість введення рішеннями органів місцевого самоврядування автоматизованої системи контролю оплати парковки.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають