LVIV.COM

Змінили закон про правила паркування – почитай, щоб потім не платити штраф

Змінили закон про правила паркування - почитай, щоб потім не платити штраф

Президент підписав закон  “Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо реформування сфери паркування транспортних засобів”. Тепер на стоянках працюватиме фото- та відеофіксація правопорушень, повідомляє прес-служба  Президента.


Що змінилось?

Тепер отримати штраф за порушення правил стоянки, парковки (в тому числі несплату вартості паркомісця чи паркування на місці для інвалідів) чи зупинки простіше – в Україні ввели фото- та відеофіксацію порушень.

До адміністративної відповідальності приягують особу, на яку зареєстроване авто.

 

Розлядають справи про адмінправопорушення та можуть тимчасово затримувати авто інспектори з паркування.

Ввели 50% знижки при оплаті штрафів за зафіксовані камерою прорушення, якщо штраф оплачують проятгом 10 банківських днів.

В законі прописані всі випадки значного перешкоджання дорожньому руху чи створення загрози безпеці руху.

Якщо транспортний засіб затримали, то інспектор повинен відразу проінформувати Нацполіцію. Полісменам потрібно сказати час і місце затримки, куди евакуйовують авто, розміщення цієї інформації на сайті виконавчого органу відповідної місцевої ради, а також інформування про евакуацію авто на мобільні телефони власників.

Повернуть транспорт тільки після сплати штрафу і вартості послуги з його транспортування та зберігання.

Для зручності оплати за парковку та ефективного контролю її здійснення створюється законодавча можливість введення рішеннями органів місцевого самоврядування автоматизованої системи контролю оплати парковки.

➤ Архітектура для людей, або як столітні традиції працюють в сучасних житлових просторах

Твій Бро LVIV.COM

Ділись, Бро

Зараз читають