LVIV.COM

Зірка “Термінатора-2” у Львові – Роберт Патрік знімається в фільмі “Захар Беркут”

Зірка Термінатора-2 у Львові - Роберт Патрік знімається в фільмі Захар Беркут

Роберт Патрік, відомий роллю рідкометалічного робота Т-1000 в другій частині стрічки “Термінатор”, зіграє головну роль у фільмі Ахтема Сеітаблаєва “Захар Беркут”. У Карпатах вже розпочалися зйомки історичного кіно й актор активно публікує у соцмережах фото зі Львова та Карпат.


Зірка "Термінатора-2" у Львові - Роберт Патрік знімається в фільмі "Захар Беркут"

Зірка "Термінатора-2" у Львові - Роберт Патрік знімається в фільмі "Захар Беркут"  Зірка "Термінатора-2" у Львові - Роберт Патрік знімається в фільмі "Захар Беркут"

Про що фільм?

“Захар Беркут” знімають за мотивами повісті Івана Франка. Співрежисером картини став Джон Вінн, відомий за роботою з Гільєрмо дель Торо та компанією Marvel.

Окрім голлівудської зірки у “Захарі Беркуті” знімуться такі американські актори, як Томмі Фланаган (“Гладіатор”, “Хоробре серце”) – він зіграє роль боярина-зрадника Тугара Вовка, Роккі Майєрс (“Люцифер”), Поппі Дрейтон (“Хроніки Шаннари”), Олівер Тревена.

Стрічку «Захар Беркут» знімають за підтримки Держкіно.

Хто такий Роберт Патрік?

Роберт Геммонд Патрік-молодший – амеркиканський актор, відомий за другорядними ролями у кіно. Популярність принесли йому ролі рідкометалічного робота Т-1000 у фантастичному бойовику «Термінатор 2: Судний день», агента Джона Доггетта в телесеріалі «Секретні матеріали» і Бака у фільмі «Від заходу до світанку 2: Криваві гроші Техасу». Загалом у фільмографії актора понад 20 ролей у кіно.

Юлія Прокопчук LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають