LVIV.COM

Зарплати у Львові зростають найшвидше в Україні 💰💰💰

Зарплати у Львові зростають найшвидше в Україні 💰💰💰

За підсумками четвертого кварталу 2017 року Львів піднявся на третю сходинку в рейтингу населених пунктів із найвищим рівнем середніх зарплат. За середнім рівнем пропонованих у регіоні зарплат Львів вже обігнав Дніпро з його 8,2 тис грн на місяць, Харків (8,8 тис грн) і Вінницю (8 тис грн). Про це йдеться у журналі “Новое Время”.


За даними Work.ua, станом на січень 2018 року зарплата, яку пропонують у Києві, становила в середньому 10,3 тис грн на місяць. В Одесі – 9,6 тис грн. Львівські компанії тепер обіцяють потенційним співробітникам щомісяця майже по 9 тис грн.

Це рекордний приріст порівняно з іншими великими містами країни. Так, у Дніпрі подібна “надбавка” становить 25% від рівня попереднього року, в Києві та Одесі — 22%, а в Харкові — 21%

За торішніми даними Work.ua можна зробити висновок, що у Львові роботодавці стали пропонувати кандидатам на третину більші зарплати, ніж у 2016 році.

Експерти пов’язують це з міграцією українських спеціалістів до Польщі, Словаччини та Румунії.

Щоб протистояти зовнішнім конкурентам у боротьбі за працівників, компанії, що мають активи у Львові й області, стали збільшувати зарплати і бонуси власному персоналу.

Крім того, на Західну Україну приходять великі підприємства з іноземними інвестиціями – Fujikura, Bader, VEON, Nestle, PwC, Ericsson і Siemens.

 

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають