LVIV.COM

З’явився перший в Україні онлайн-посібник з медіаграмотності для молоді

З'явився перший в Україні онлайн-посібник з медіаграмотності для молоді

МедіаДрайвер пропонує курс для тих, хто хоче підвищити рівень знань про медіа та розвинути критичне мислення. Посібник орієнтується на тинейджерів, проте розробники кажуть, що він може бути корисним і старшій аудиторії.


Курс поділений на категорії: фото, відео, світ інтернету та ін. Засловами розробників, мета курсу — розповісти про світ медіа, яким він є сьогодні, як розвивається та чого чекати від нього у майбутньому.

“МедіаДрайвер — це не тільки про те, як виявляти фейки, маніпуляції та протистояти їм. Ми не ставили собі за мету написати цей посібник лише з прикладами в контексті інформаційної війни (хоча їх тут чимало). Адже вважаємо, що такий підхід звужує розуміння природи медіа”, — йдеться на сайті проекту.

Для подачі матеріалу автор підібрали відповідні фото, аудіо та відео. Також створили свої інфографіки, а студія анімації Moka Sttdio розробила спеціальні мультфільми. В кінці кожного курсу пропонують пройти тестування, результатами якого можна поділитися у соцмережах.

Онлайн-посібник розробила ГО “Детектор медіа”. Над ним працювали шістнадцять людей. Серед них фотограф Олексій Фурман, журалістка Ірина Славінська, журналістська експертка Діана Дуцик та ін. Про всю команду можна почитати тут.

Читайте також:


ЛМР оголосила конкурс соціально-культурних проектів з грантом до ₴100 тис.

Зі Львова у Вільнюс: як злітати туди і назад за €26

Запустили сервіс, через який можна обрати школу для дітей

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають