LVIV.COM

Забудовникам дозволили склити балкони

Забудовникам дозволили склити балкони

З 1 жовтня 2018 року забудовники матимуть право склити балкони та лоджії, які знаходяться вище третього поверху, повідомляє  прес-служба Кабміну.


У Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства вирішили оновити  державні будівельні норми. Одним із нововведень став дозвіл на скління балконів.

Зараз норми забороняють  скління балконів при проектуванні та будівництві багатоповерхівок і тому жителі потім роблять це самостійно.

“Таке самовільне скління псує зовнішній вигляд будівель і взагалі наших міст. Часто окрім цього, вони ще й розширюють площі балконів, перетворюючи їх на жахливі прибудови”, – розповів заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ.

“І це вже питання безпеки людей, які проживають в таких будинках чи проходять повз них. Ми переглянули цю норму і у нових змінах в ДБН ввели можливість скління балконів при проектуванні. Вони вступлять в силу з 1 жовтня”, – сказав він.

Зазначається, що відповідно до нових змін, скління балконів або лоджій з шириною не менше 1,2 м дозволяється виконувати, якщо площа скління становить не менше 50% від площі зовнішніх стін балконів, а вікна влаштовуються з сумарною шириною не менше 1,2 м і відчиняються на бік балкона.

За словами заступника міністра, така норма запобігатиме самовільному склінню балконів, покращить зовнішню естетику будинків та дозволить розширити можливості пожежної безпеки жителів.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають