LVIV.COM

Забудовникам дозволили склити балкони

Забудовникам дозволили склити балкони

З 1 жовтня 2018 року забудовники матимуть право склити балкони та лоджії, які знаходяться вище третього поверху, повідомляє  прес-служба Кабміну.


У Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства вирішили оновити  державні будівельні норми. Одним із нововведень став дозвіл на скління балконів.

Зараз норми забороняють  скління балконів при проектуванні та будівництві багатоповерхівок і тому жителі потім роблять це самостійно.

“Таке самовільне скління псує зовнішній вигляд будівель і взагалі наших міст. Часто окрім цього, вони ще й розширюють площі балконів, перетворюючи їх на жахливі прибудови”, – розповів заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ.

“І це вже питання безпеки людей, які проживають в таких будинках чи проходять повз них. Ми переглянули цю норму і у нових змінах в ДБН ввели можливість скління балконів при проектуванні. Вони вступлять в силу з 1 жовтня”, – сказав він.

Зазначається, що відповідно до нових змін, скління балконів або лоджій з шириною не менше 1,2 м дозволяється виконувати, якщо площа скління становить не менше 50% від площі зовнішніх стін балконів, а вікна влаштовуються з сумарною шириною не менше 1,2 м і відчиняються на бік балкона.

За словами заступника міністра, така норма запобігатиме самовільному склінню балконів, покращить зовнішню естетику будинків та дозволить розширити можливості пожежної безпеки жителів.

➤ Архітектура для людей, або як столітні традиції працюють в сучасних житлових просторах

Твій Бро LVIV.COM

Ділись, Бро

Зараз читають