LVIV.COM

Встали і вийшли – за добу у Львові два гучні скандали з водіями маршруток

Встали і вийшли - за добу у Львові два гучні скандали з водіями маршруток

Проблеми з громадським транспортом є не тільки через погані дороги чи старі автобуси, а й через персонал. У Львові за один день водії двох маршруток налажали: один відмовився везти пенсіонера, інший не допоміг жінці з дитиною на інвалідному візку. Пасажири швидко відреагували на таку поведінку.


На вулиці Пасічній, 19 лютого, пасажири забрали гроші за проїзд і вийшли з маршрутки №50. Причина в тому, що водій не хотів везти пенсіонера, який оплатив половину вартості проїзду, пише Вголос.

Як львів'яни ставлять на місце хамів-маршрутчиків1

Посилаючись на законодавство, відповідно до якого перевізник не має права вимагати у пасажирів грошей за проїзд при пред’явленні пенсійного посвідчення, всі пасажири покинули транспортний засіб і забрали кошти.

Того ж дня на зупинці перехрестя Ст. Великого – Кн. Ольги водій маршрутки №9 проігнорував прохання під’їхати ближче до тротуару. Жінка не могла заїхати в транспорт з дочкою, яка була на інвалідному візку

Львівський водій маршрутки не захотів виконувати прохання матері з дитиною з інвалідністю, передає Gazeta.ua.

Як львів'яни ставлять на місце хамів-маршрутчиків1

“Сьогодні вранці приблизно о 9:15 на зупинці перехрестя Ст. Великого – Кн. Ольги, водій маршрутки на прохання матері з дочкою в інвалідному візку під’їхати ближче до тротуару, щоб було зручно заїхати на задні двері, просто постояв ще секунди 3, закрив двері перед ними і поїхав! На мої скарги зупинитися водій просто промовчав “, – йдеться в повідомленні.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають