LVIV.COM

З впровадженням е-квитка у Львові збільшать кількість транспорту та змінять систему оплати

З впровадженням е-квитка у Львові збільшать кількість транспорту та змінять систему оплати

У місті суттєво збільшать кількість громадського транспорту, пише Твоє.місто. Про це повідомили на зустрічі в рамках першого етапу відбору компаній, що запроваджуватимуть е-квиток у Львові.


Зустріч відбулась 14-го червня. Як повідомили у ЛКП “Львівавтодор”, до 2018 року у Львові з’являться 725 автобусів (зараз є близько 530), 110 тролейбусів і 130 трамваїв.

Після введення е-квитка, функція оплати також зміниться. Близько 80-100 діючих контролерів зможуть зчитувати банківські карти, а громадський транспорт обладнають валідаторами.

Існуватиме декілька видів абонементів:

  • разовий паперовий квиток (придбаний у водія і дійсний на проїзд тільки у конкретному транспорті без можливості пересадки);
  • разовий електронний квиток (дозволяє користування громадським транспортом з можливістю здійснення безкоштовних пересадок);
  • короткострокові абонементи – на 1, 3, 5 діб без обмежень кількості поїздок;
  • довгострокові абонементи – на 1, 6, 12 місяців без обмеження кількості поїздок;
  • різного роду пільгові персоніфіковані абонементи (для безкоштовного або пільгового користування громадським транспортом для учнів, студентів та інших пільговиків).

Картки продаватимуть у супермаркетах, магазинах, кіосках, поштових відділеннях та у центрі обслуговування пасажирів. Поповнення здійснюватиметься через каси магазинів, інтернет, платіжні термінали, мобільні додатки або смс.

Повноцінну роботу системи автоматизованої оплати проїзду налагодять до кінця 2018-го – початку 2019-го років.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають