LVIV.COM

Наступного року у Львові побільшає трамваїв, тролейбусів і маршруток 🚎🚋🚌

Наступного року у Львові побільшає трамваїв, тролейбусів і маршруток 🚎🚋🚌

Що буде нового?

  • Автобуси: наступного року планують придбати 120 нових: 60 великих, довжиною 12 метрів і 60 середніх (довжина 8,5 – 9 м.).

“Зараз ми проводимо аналіз, щоб визначити, яку саме кількість і якого транспорту Львів повинен мати до 2020 року. Відповідно до отриманих результатів бачимо, хоча це ще не остаточна цифра, що для Львова автобусів середнього розміру може бути достатньою 100 штук. На разі наше ЛК “АТП-1″ має 40 середніх автобусів. Відповідно, коли закупимо ще 60 середніх автобусів, то зможемо повністю забезпечити необхідність у середніх автобусах. Також варто пам’ятати, що маємо ще велику кількість середніх автобусів приватних перевізників”, – розповідає радник міського голови.

  • Трамваї і тролейбуси: замість малих автобусів планують придбати великі автобуси, трамваї та тролейбуси (1 трамвай поміщає 130 – 140 пасажирів, 12 метрові тролейбуси і автобуси – 100 пасажирів, а середні автобуси лише 50-60 пасажирів). Тому 1 трамвай може замінити майже 3 середні автобуси. Якщо ж говорити про п’ятисекційні трамваї довжиною 30 м, то вони можуть помістити 250 осіб і замінити 5 середніх автобусів.

Коли куплять новий транспорт?

Нові трамваї і тролейбуси обіцяють придбати наступного року, але точної дати не називають.

“З огляду на усі тендерні процедури, реалізацію проектів може затягнутися в часі. А критичний стан рухомого транспорту треба вирішувати негайно. Тому найефективніший спосіб швидко виправити ситуацію – це шлях, який обрали Одеса, Харків, Київ, Вінниця – наповнення парку вживаними трамваями з Європи. Наразі ми розглядаємо декілька варіантів їх закупівлі із Німеччини”, – каже радник міського голови.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають