LVIV.COM

Як придбати легальну ялинку 🎄

Як придбати легальну ялинку 🎄

Гучна вечірка на честь закінчення року – це добре, але танцювати навколо прикрашеного дерева куди веселіше, аніж просто протоптувати дірки у ковроліні. Щоб не сприяти незаконним вирубкам лісів, Твій Бро пропонує кілька варіантів, які й святковий настрій створять, і шкідливими для природи не будуть.


Я вже розповідав, де у Львові можна купити “легальну” ялинку, яка вирощена на фермі та призначена для того, щоб прикрасити свято. Але як переконатись, що до доброчесних фермерів не примазався контрабандист?

Все просто – Державне агентстсво лісових ресурсів України розробило мобільний додаток для перевірки легальності придбаної ялинки.

Як це працює?

Завантажуєш додаток за посиланням, обираєш дерево, яке тобі сподобалось. Знаходиш етикетку, на ній – номер, який вводиш у поле в додатку та отримуєш всю потрібну інформацію про ялинку.

Також перевірити продавців на чесність можна на сайті Державного агентства лісових ресурсів.

Якщо внутрішня екодилема не стихає, то можна вчинити інакше – придбати ялинку в горщику! Відразу відпадає ряд проблем із підставкою, поливанням, викиданням. Волонтери WWF в Україні вирішили спростити квест “Знайди ялинку, і не просту, а досі живу”, і розробили мапу розсадників, де можна придбати незрубане дерево.

Якщо ж ти взагалі не хочеш живу ялинку, є чимало альтернатив, які створять святковий настрій!

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають