LVIV.COM

Як запікапити 💋 хлопця – поради для сміливої кобіти

Як запікапити 💋 хлопця - поради для сміливої кобіти
Андрій Іванович

Тобі набридло натякати і чекати, доки об’єкт симпатії зробить перший крок? Come on, 21 століття! Візьми бика за роги! Бо недарма кажуть, якщо хочеш щось зробити добре – зроби сама. 


Продумай деталі вашого побачення

Як запікапити 💋 хлопця - поради для сміливої кобіти

Навіть не допускай думки, що побачення у вас не буде! Мисли так, ніби він вже твій і щодня таємно переглядає твою сторінку у фейсбук. Не потрібно продумувати геть усе, але бажано обрати хоча би приблизний напрям вашої зустрічі – сидіння в кафешці, прогулянка в парку, музеї тощо.

Запропонуй випити кави. Навіть якщо це coffe to go. Він обов’язково повинен заплатити! Так ти даш йому зрозуміти, що тобі потрібен справжній пацан, а не жлоб.

Уточнюй час

Як запікапити 💋 хлопця - поради для сміливої кобіти

Не питай, чи він може. Ваше побачення відбудеться, лишилися тільки формальності. Краще надай йому вибір – наприклад, скажи, що ти вільна після 6-ї.

Поводься впевнено

Як запікапити 💋 хлопця - поради для сміливої кобіти

Хлопець робить висновки в першу хвилину знайомства. Може це для тебе відкриття… Але в середньому чоловіки думають про секс тричі за хвилину, і саме в один з цих разів він вирішить, чи спатиме з тобою.

Так, ти все прочитала правильно.

Він дивитиметься, як ти поводишся. Чи гарно від тебе пахне. Чи ти дивишся йому у вічі і знаєш чого хочеш. А ти знаєш, що тобі від нього потрібно.

Усміхайся

Як запікапити 💋 хлопця - поради для сміливої кобіти

Але не либся на всі 32 – хлопець подумає, що ти обділена чоловічою увагою, раз так тішишся від вашої зустрічі. Краще не демонструй свої рівнесенькі зубки, а злегка підійми куточки губ.

Усмішка повинна бути як у задоволеного кота.

Відразу дай зрозуміти, що він тобі не друг

Як запікапити 💋 хлопця - поради для сміливої кобіти

При зустрічі обійми, поцілуй в щічку та вхопи за руку – так ти покажеш, що це далеко не френдзона. Зроби комплімент його парфумам та чистій футболці. Відволічи популярними в інтернеті жартами або розмовами про те, що йому цікаво.

Якщо хлопець застидається іти за ручку при першій зустрічі – не проблема, просто акуратно візьми його під лікоть. Відмовивши тобі в перший раз, він засоромиться відмовляти вдруге.

Підготуйся

Хлопці люблять очима – то користуйся цим! Навіть якщо ти не дуже сподобаєшся йому, твоя краса вражатиме і хлопець з легкістю впаде в твої обійми. Одягни мереживну білизну, прийми душ, зроби манікюр і макіяж. Як би все добре не складалося, якщо ти у нього вдома опинишся в рваних домашніх колготках – це провал.

І не забудь про гумову броню. Хлопець може і не затупити, але ти їх знаєш – краще перестрахуватись! Поклади кілька штук в сумочку і нехай чекають свого зоряного часу.

Не хвилюйся

Як запікапити 💋 хлопця - поради для сміливої кобіти

А якщо все-таки хвилюєшся, вийди трохи раніше заданого часу і спробуй познайомитись з іншими хлопцями. Просто перекинься кількома фразами, зроби їм пару компліментів. Нічого такого, але все це підійме твою самооцінку і допоможе бути на побаченні більш ефектною і впевненою у собі.

А якщо не складеться – ти матимеш заготовану базу, щоб спробувати ще раз.

 

Іванович Андрій LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають