LVIV.COM

Як вижити на львівських дорогах?

Як вижити на львівських дорогах?

Тобі пощастило в житті і з маршрутки ти пересів на авто. Не спіши радіти, ти вплутуєшся в квест під назвою львівські дороги. Я підготував для тебе короткий перелік з чим ти можеш зустрітися за кермом.


Паркування

Центральна частина Львова і паркування – суцільний жах. Приткнути десь свого коня може тривати довше, аніж сама зустріч чи побачення.  А особливо з кадрами “В мене є освячений джіп, я си паркую де хочу, або “Не трамвай, об’їде” каже черговий паркун, який ставить машину прямо на трамвайній колії.

А ще ти мабуть помічав(ла) наслідки SMARTоманії: ось ти бачиш омріяне місце, але на ньому вже стоїть це маленьке чудо…еххх бііісиииить ( нічого проти Смартиків не маю). Загалом цей квест точно не для слабкодухих.

via GIPHY

Рішення? НЕ ЇДЬ В ЦЕНТР МАШИНОЮ! Юзай велосипед/самокат/гіроборд, проклятий громадський транспорт, таксі, та не тачку.  Ну але вже раз так втрафило і ти не можеш без того, розкажу тобі кілька власних лайфхаків.

Позаду готелю “Джорд” на вулиці Вороного є імпровізована парковка, приблизно на два десятки автомобілей там час від часу можна знайти місце.

Також на площі Старий Ринок біля Першої міської клінічної лікарні є велика ймовірність знайти вільне паркомісце. Повір бро, краще трішки пройтись пішки, але вберегти свої нерви!

Драг рейсинг

Вечір. Світлофор. Погляд. Права нога ніжно ковзає по педалі газу. Жовтий. Різкий рух (б@#) третя, газ в підлогу, пррррррр. Романтика водія, будь-якого якого дуповоза. Неважливо, чи це “дев’ятка” на польських бляхах, чи новенька “сімка” від BMW. В душі кожного водія живе маленький Домінік Торето з “Форсажу”.  Зіткнутись з таким на світлофорі це ще той челендж.

via GIPHY

Рішення? НЕ ВЕДИСЬ! Не забувай, що зараз на дорогах драг дуже швидко перетворюється в дріфт і якщо ти звісно не Кен Блок, то краще просто дай супернику насолодитись його кількома секундами слави. Можливо це просто найдовші секунди його слави. Не ганяй! А якщо вже так кортить, займись цим професійно. Україні бракує свого пілота боліда в F1.

Пішоходи

Не завжди слід чекати лиха від водіїв. Не забувай негласне правило таких самих учасників руху, як і водій – пішоходів “Якщо бігом, то перехід всюди!”. Ці атлети з явними признаками суїцидного настрою псують не одному водієві настрій.

via GIPHY

Рішення? НЕ РОБИ ТАК САМ!

І збав швидкість, бро! Можеш спробувати виховні бесіди, та тут швидш за все так, як казала мама: “От виростеш і зрозумієш!”

Гудуни

“Життя – рух”. Про це знають всі ті чуваки та чувіхи, які, як тільки не засвітило жовте світло, починають тобі гудіти своїми противними голосами клаксонів. Геть забуваючи про те, що згідно пункту 9.5 ПДР України “Подавати звукові сигнали у населених пунктах забороняється, крім випадків, коли без цього неможливо запобігти дорожньо-транспортній пригоді”.

Ще є окремі персонажі, які обожнюють таке ж робити на пішохідних переходах, втискаючи максимально свій звуковий сигнал і проклинаючи, якихось оленів. Хоча ті ж самі персонажі йдучи по “зебрі” зазвичай кричать: “Олень, ти шо не бач, що перехід?”

Рішення? ІГНОРЬ! Ні, ну серйозно, хай собі гудить! Нє, ну як дуже хоч, встанови собі якусь реверсну систему звукового сигналу і зіграй гудуну Seven Nation Army, як цей милий капітан корабля.

А з якими траблами ти часто стикаєшся на львівських дорогах? Пиши у коменти!

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають