LVIV.COM

Як влаштувати незабутнє побачення за 100 грн 💑

Як влаштувати незабутнє побачення за 100 грн 💑
Наталя Мойсеєнко

«Дівчата клюють на гроші», – кажуть невдахи. «Дівчата клюють на продуманий план завоювання», – запевняю я. Тому навіть якщо у тебе сто гривень в кишені і дівчина твоєї мрії під боком, можна влаштувати справжнє свято.


Для початку продумаємо ключові моменти. Від чого відмазатись не вдасться?

З обов’язкових витрат залишаються квіти, пригостити чимось смачним і доставити додому. Але, оскільки у тебе обмежений бюджет і навіть шаурма з найближчого МАФу для тебе сьогодні – розкіш, зараз придумаємо кілька хитрих та дієвих способів гарно викрутити ситуацію на свою користь.

Для початку домовся про саме побачення

Ніяких «я зайду за тобою о восьмій». Зустріч має бути в чітко домовленому місці, неподалік локації, де ви будете проводити час. Ти ж не хочеш платити за неї під час проїзду? Правильно, тому просто називаєш місце зустрічі і загадково відмазуйся від будь-яких інших пропозицій з її боку.

Квіти

На побачення приходять з квітами. Принаймні ті чоловіки, які сподіваються потім зустрітись ще раз. Але й тут можна схалявити. І тут одразу три поради.

По-перше, ти завжди можеш зірвати кілька квіточок із сусіднього городу. Вважай це помстою за перфоратор в суботу о восьмій ранку.

По-друге, завжди можеш здивувати її, як це роблять в американських комедіях. Береш з холодильника якусь городину. Чудово підійде морква, чи буряк. Гарно її перев’язуєш стрічкою, чи що ти там знайдеш у шухляді з пакетами і дрібним мотлохом, і даруєш з якимось милим текстом в стилі “Така чарівна дівчина заслуговує на унікальні квіти”.

Як влаштувати незабутнє побачення за 100 грн

Третій варіант підійде, якщо у вас вже було кілька побачень. Тоді сміливо відриваєш пагінець з домашнього вазона, кладеш його в баночку з водою і даруєш зі словами, що квіти в’януть занадто швидко, а краса цього майбутнього вазона радуватиме її око ще довго. Блаблабла.

Сценарій побачення

Так, з квітами розібрались. Переходимо до самого побачення. На нього ти приходиш, звісно, пішки.

Після подарованих квітів, чи їх замінників, переходимо до самого побачення. Тут важливо зрозуміти, що погода – твій найкращий друг. Від неї і відштовхуйся.

Непогода

Якщо погода не сприяє – краще перенести побачення на погожий день. В іншому випадку завжди залишаються варіанти музеїв – і дешево, і культурно. Тільки не забуть попередньо щось прочитати про виставку.

Незвичний і доволі ризикований варіант – сходити екскурсією церквами. Але не з релігійними мотивами, а культурно-архітектурними. Завжди цікаво послухати, чому та, чи інша церква виглядає саме так, побудована саме тут і дізнатись кілька (хай і вигаданих) легенд. Цей варіант, звісно, теж потребує попередньої підготовки.

Погода

Якщо погода сприяє, можна влаштувати пікнік. Для нього береш з дому все необхідне. В термосі готуєш каву/чай, акуратно запаковуєш канапки, кілька яблучок, печиво. Розгорнути «поляну» можна на лавочці у парку – і зручно, і не холодно.

Якщо романтичний осінній пікнік – не варіант, тоді можна взяти каву “на виніс” (в середньому по 20-25 грн на персону) і, оскільки йдемо по розкішному варіанту, – купити до неї шоколадку (+25 грн).

І щоб не тинятись по Львову безцільно, влаштовуємо інста-побачення.

Кожна дівчина полюбляє фотографуватись. Особливу в епоху буму на все інстаграмне. Тому інста-побачення буде цікавим варіантом. Попередньо краще продумати маршрут по цих інстаграмних місцях. Фотографуємо її (або разом) у кожній з цих точок. Вдома за допомогою програми можна зробити відеозвіт під романтичну музичку про ваш день.

Альтернативний варіант – побачення в стилі ретро. Я вже розповідала тобі про колоритні місцеві точки в центрі міста на кшталт «Пінгвіна». Тому розповідаєш дівчині якусь романтичну історію з елементами трагікомедії та сміливо ведеш її у цей самий «Пінгвін» на морозиво за 17,50 грн.

Якщо захочеш (або погода змусить) піти кудись в кафе, запам’ятай головне правило – все обираєш і замовляєш ти. Не давай їй можливості робити замовлення самостійно. По-перше, так ти залишилися в рамках бюджету. А по-друге, дівчата люблять впевнених і рішучих. Тому ти у подвійному виграші. Якщо вже геть не знаєш, що вона хоче, запропонуй обмежений вибір: ти будеш лате, чи капучіно? Хочеш морозиво, чи молочний коктейль? Так у неї складеться ілюзія, що вона щось вирішує, а ти збережеш свої грошики.

Завершення побачення

Якщо від забирання її з-під дому можна було «з’їхати», то повернути її додому доведеться. Обираєш транспорт в залежності від твоїх можливостей та погоди. Можна пройтись пішки, проїхатись «романтичним львівським трамвайчиком», або розкошнути на маршрутці. Хоча, знаючи стани маршруток, розкіш ця сумнівна.

Одним словом, чим більш обмежений у тебе бюджет, тим більш вміло ти маєш говорити і романтизувати усі свої дії. Тому включаєш режим романтичного хлопця-блаблабла і цим збільшуєш свої шанси побачити її знову.

Наталя Мойсеєнко LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають