Як стати помічником Миколая: ТОП-5 можливостей у Львові

Вже скоро місто порине у мандаринкову істерію. Батьки запихатимуть під подушку дітям пакунки від Миколая. Ті, хто ще вірить, старатимуться якнайшвидше заснути. Ті, хто вже знає, навпаки – зі всіх сил боротимуться зі сном, щоб упівока побачити помічників святого. Але є й ті, до кого Миколай може не прийти… Про те, як це виправити у підбірці від 032.ua.


“Миколай про тебе не забуде”


Акцію започаткували у Львові ще у 2001. З того часу кожного року її організатори шукають волонтерів – помічників Миколая.

Як допомогти? 

Тут надають можливість попрацювати на Фабриці Святого Миколая, що цього року на Коперника, 17 (Львівський Палац Мистецтв). Потрібно буде розфасовувати подарунки, а пізніше розносити їх дітям.

Тих, у кого менше часу, організатори просять приносити щось, з чого можна спакувати подарунки: солодощі, іграшки, книжки, фарби, олівці, зошити, засоби гігієни. Це можна буде зробити з 12 по 17 грудня або у спеціальних коробках в приміщеннях партнерських організацій та спільнот.

Зареєструватись помічником Миколая можна за цим лінкомБільше інформації про акцію тут.

“Святий Миколай – дітям з інтернатів”

Цього року Мальтійська служба допомоги теж готує акцію “Святий Миколай – дітям з інтернатів”.

Як допомогти? 

Охочі допомогти можуть взяти лист дитини до Святого Миколая або принести речі, які можна використати при пакуванні подарунків дітям, які з певних причин не змогли написати листа. Також можна зробити фінансову пожертву через ощадну касу або в скарбничку “Мальтійської служби допомоги”.

Отримати додаткову інформацію можна за телефоном (032) 275 12 00.

Благодійна акція “Допоможи Святому Миколаю прийти до дітей сиріт”

Акцію проводить відділ у справах дітей Львівської міськради. 27 діточок з трьох дитячих будинків сімейного типу вже написали листи до Святого Миколая і вірять у диво та з нетерпінням чекають подарунків.

Як допомогти? 

Подарунки для дітей можна приносити у відділ у справах дітей Львівської міської ради (пл.Ринок, 1, поверх 5, каб. 524 ) до 1 грудня (фрукти, солодощі до 15 грудня).

Отримати додаткову інформацію можна за тел.: 297-58-83, 063 426 44 82 – Руслана Нагурська або тут.

Акція “Стань помічником Святого Миколая”

Вже третій рік поспіль “Карітас Львова” проводить щорічну акцію “Стань помічником святого Миколая”. Головна мета – принести радість дітям з особливими потребами, а також із кризових і багатодітних малозабезпечених сімей. Всі листи від діток розміщені на сторінці Благодійного фонду “Карітас-Львів УГКЦ” у фейсбуці.

Як допомогти?

Якщо Ви хочете стати помічником святого Миколая, то оберіть лист, який Вам найбільше сподобався і допоможіть святому Миколаю придбати для дитини подарунок! Пакети з подарунками приймаються в офісі Карітасу за адресою: Львів, вул. Коперника, 31/1. Якщо Ви не зі Львова, то зателефонуйте в офіс, і ми Вам нададуть адресу, за якою проживає дитина.

Обрати лист Святому Миколаю можна тут. У коментарях до листа потрібно вказувати, що Ви обрали саме цей лист.

Отримати додаткову інформацію можна за телефоном БФ “Карітас-Львів УГКЦ”: (+80 32) 261 – 35 – 38.

Благодійна акція “Іде Миколай у дитячий край”

Як допомогти?

Спершу потрібно зателефонувати в управління молоді, сім’ї та спорту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради за телефоном: 297-58-71. Потім – підійти та обрати собі лист, або отримати сканований лист на електронну пошту. Після цього придбати подаруночки для діток та передати в 522 каб. до 12 грудня 2016 року.

Усі подарунки дітки отримають від Святого Миколая 19 грудня об 11:00 під час святкової вистави у актовому залі ЗОШ-І № 2 (вул. Просвіти, 2).

Отримати додаткову інформацію можна за телефоном: 0984053772.

Читайте також:


Скільки і на що витрачають туристи у Львові

Кафе “Крим” Руслана Аблямітова: “У бізнесі найважливіші не зароблені гроші, а набуті взаємини”

Шукати роботу на Львівщині можна буде через сайт біржі кадрів

➤ У Львові зароджується нова професія «Пивний майстер» – встигни подати резюме