LVIV.COM

Як стати помічником Миколая: ТОП-5 можливостей у Львові

Як стати помічником Миколая: ТОП-5 можливостей у Львові

Вже скоро місто порине у мандаринкову істерію. Батьки запихатимуть під подушку дітям пакунки від Миколая. Ті, хто ще вірить, старатимуться якнайшвидше заснути. Ті, хто вже знає, навпаки – зі всіх сил боротимуться зі сном, щоб упівока побачити помічників святого. Але є й ті, до кого Миколай може не прийти… Про те, як це виправити у підбірці від 032.ua.


“Миколай про тебе не забуде”

"Миколай про тебе не забуде"
Акцію започаткували у Львові ще у 2001. З того часу кожного року її організатори шукають волонтерів – помічників Миколая.

Як допомогти? 

Тут надають можливість попрацювати на Фабриці Святого Миколая, що цього року на Коперника, 17 (Львівський Палац Мистецтв). Потрібно буде розфасовувати подарунки, а пізніше розносити їх дітям.

Тих, у кого менше часу, організатори просять приносити щось, з чого можна спакувати подарунки: солодощі, іграшки, книжки, фарби, олівці, зошити, засоби гігієни. Це можна буде зробити з 12 по 17 грудня або у спеціальних коробках в приміщеннях партнерських організацій та спільнот.

Зареєструватись помічником Миколая можна за цим лінкомБільше інформації про акцію тут.

“Святий Миколай – дітям з інтернатів”

"Святий Миколай - дітям з інтернатів"

Цього року Мальтійська служба допомоги теж готує акцію “Святий Миколай – дітям з інтернатів”.

Як допомогти? 

Охочі допомогти можуть взяти лист дитини до Святого Миколая або принести речі, які можна використати при пакуванні подарунків дітям, які з певних причин не змогли написати листа. Також можна зробити фінансову пожертву через ощадну касу або в скарбничку “Мальтійської служби допомоги”.

Отримати додаткову інформацію можна за телефоном (032) 275 12 00.

Благодійна акція “Допоможи Святому Миколаю прийти до дітей сиріт”

Благодійна акція "Допоможи Святому Миколаю прийти до дітей сиріт"

Акцію проводить відділ у справах дітей Львівської міськради. 27 діточок з трьох дитячих будинків сімейного типу вже написали листи до Святого Миколая і вірять у диво та з нетерпінням чекають подарунків.

Як допомогти? 

Подарунки для дітей можна приносити у відділ у справах дітей Львівської міської ради (пл.Ринок, 1, поверх 5, каб. 524 ) до 1 грудня (фрукти, солодощі до 15 грудня).

Отримати додаткову інформацію можна за тел.: 297-58-83, 063 426 44 82 – Руслана Нагурська або тут.

Акція “Стань помічником Святого Миколая”

Благодійна акція "Допоможи Святому Миколаю прийти до дітей сиріт"

Вже третій рік поспіль “Карітас Львова” проводить щорічну акцію “Стань помічником святого Миколая”. Головна мета – принести радість дітям з особливими потребами, а також із кризових і багатодітних малозабезпечених сімей. Всі листи від діток розміщені на сторінці Благодійного фонду “Карітас-Львів УГКЦ” у фейсбуці.

Як допомогти?

Якщо Ви хочете стати помічником святого Миколая, то оберіть лист, який Вам найбільше сподобався і допоможіть святому Миколаю придбати для дитини подарунок! Пакети з подарунками приймаються в офісі Карітасу за адресою: Львів, вул. Коперника, 31/1. Якщо Ви не зі Львова, то зателефонуйте в офіс, і ми Вам нададуть адресу, за якою проживає дитина.

Обрати лист Святому Миколаю можна тут. У коментарях до листа потрібно вказувати, що Ви обрали саме цей лист.

Отримати додаткову інформацію можна за телефоном БФ “Карітас-Львів УГКЦ”: (+80 32) 261 – 35 – 38.

Благодійна акція “Іде Миколай у дитячий край”

Благодійна акція "Іде Миколай у дитячий край"

Як допомогти?

Спершу потрібно зателефонувати в управління молоді, сім’ї та спорту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради за телефоном: 297-58-71. Потім – підійти та обрати собі лист, або отримати сканований лист на електронну пошту. Після цього придбати подаруночки для діток та передати в 522 каб. до 12 грудня 2016 року.

Усі подарунки дітки отримають від Святого Миколая 19 грудня об 11:00 під час святкової вистави у актовому залі ЗОШ-І № 2 (вул. Просвіти, 2).

Отримати додаткову інформацію можна за телефоном: 0984053772.

Читайте також:


Скільки і на що витрачають туристи у Львові

Кафе “Крим” Руслана Аблямітова: “У бізнесі найважливіші не зароблені гроші, а набуті взаємини”

Шукати роботу на Львівщині можна буде через сайт біржі кадрів

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають