LVIV.COM

Як стати Почесним Амбасадором Львова

Як стати Почесним Амбасадором Львова

Почесні Амбасадори – це круті чуваки, які сприяють промоції Львова у професійних ділових колах. Якщо ви чуєте в собі сили, у вас є 100 днів, щоб доєднатись до таємничої братії.


Що таке Програма Почесних Амбасадорів?

Ініціатором та реалізатором Програми є Lviv Convention Bureau. Вона стартувала у 2015 році, а зараз нараховує 21 Почесного члена. Діючи третій рік, Амбасадори акумулюють інтелектуальний ресурс та розвивають конференц-індустрії міста.

Але що конкретно вони роблять?

Діяльність різноманітна. Минулого року створили програму підтримки та промоції науки “Львів науковий”. Дехто старається покращити авіасполучення зі Львовом. Інші допомагають у залученні конгресів та конференцій до Львова. Членство в команді передбачає активну діяльність у науковому, культурному, діловому та туристичному потенціалі міста.

Яким має бути “трушний” Амбасадор?

Якщо у вас:

  • Тісний і тривалий зв’язок зі Львовом;
  • Успішність у ділових колах;
  • Наявність команди та послідовників;
  • Авторитет і хороша репутація у своїй галузі;
  • Публічна упізнаваність та висока моральність;
  • Неодноразова особиста участь в організації та проведенні конференцій;

…можете сміливо реєструватись.

Окей, а як це зробити?

Амбасадорний конкурс триватиме з 8 червня до 15 вересня 2017 року. Номінувати можуть вищі навчальні заклади, громадські організації та спілки, гравці сфери науки, політики, бізнесу, інформаційних технологій та культури, органи місцевого самоврядування тощо.

Щоб номінувати на конкурс, треба заповнити реєстраційну форму кандидата і додати два рекомендаційні листи.

І коли результати?

До 30 вересня 2017 року під час засідання спеціальної комісії відбудеться розгляд заявок та обрання переможців. Обиратимуть не більше 12-ти Почесних Амбасадорів. Нагородження відбудеться в листопаді цього року, а вести свою діяльність нові Амбасадори зможуть протягом двох років.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають