LVIV.COM

Як податись на Громадський бюджет Львова

Як податись на Громадський бюджет Львова

15 серпня стартував прийом проектів від активних мешканців на Громадський бюджет Львова, повідомляє прес-служба ЛМР. Заявки прийматимуть до 15 вересня. Розмір громадського бюджету – 20 млн грн, проекти реалізовуватимуть наступного року.


“Громадський бюджет – це дуже добрий інструмент зміни свого подвір’я, міста, і відповідно, держави. Завдяки йому мешканці вчаться розуміти, чого вони хочуть, звикають брати на себе відповідальність і змінювати якість свого життя”, – каже засновниця ГО “Кращий Сихів”.

Хто може подати заявку?

Надсилати заявки можуть особи, яким виповнилося 16 років. Це не лише мешканці міста, а й ті, хто тут працюють чи навчаються, мають нерухомість або народилися у Львові.

Як податись?

Потрібно заповнити реєстраційну форму на сайті gb.city-adm.lviv.ua. Також податись можна через Центри надання адміністративних послуг.

Щоб подати проекти, авторам необхідно заручитися підтримкою та надати на конкурс списки і підписи мешканців: 25 для малого проекту та 50 – для великого. Впродовж року одна людина зможе подати максимум 2 проекти – один великий та один малий.

“На що саме я би радив звертати увагу авторам проектів насамперед. Якщо проекти стосуються громадських просторів, встановлення дитячо-спортивних майданчиків, дуже важливо, щоб ця земля була в комунальній власності. Перевірити цю інформацію можна на сайті держгеокадастру. Також при підготовці проекту велику увагу треба приділяти спілкуванню з сусідами – це 90% успіху”, – розповідає начальник управління “Секретаріат ради”.

Переможців оберуть 1 грудня. Го змінювати місто!

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають