LVIV.COM

Як навчитися ІТ-праву і не платити 600 баксів

Як навчитися ІТ-праву і не платити 600 баксів

З 6 жовтня по 23 грудня триватиме друга програма ІТ-права від УКУ. Дедлайн подачі заявок –1 жовтня


Як взяти участь?

Для початку потрібно заповнити заявку на сайті. Вартість програми в разі подання заявки до 30 вересня – 500 доларів, з 1 жовтня – 600 доларів. Для членів Асоціації правників України та представників компаній Львівського ІТ Кластеру  –  знижка в розмірі 10%, для випускників попередніх сертифікатних програм Школи права УКУ – 20%.

Як проходитиме навчання?

Курс лекцій складатиметься з 8 дводенних модулів, які відбуватимуться протягом 3 місяців. Учасники  вивчатимуть питання менеджменту ІТ-бізнесу та його корпоративного структурування, захисту прав інтелектуальної власності та договорів в сфері ІТ, кіберзлочинності та кримінально-правового захисту діяльності ІТ компаній ті юридичного супроводу ІТ-бізнесу в ЄС і США.

З чого складатиметься програма?

Учасники ознайомляться з 5 основними модулями: Start-up Companies; U.S. Structuring and Transactions; Corporate and Tax Structuring of IT Business;  Contracts in IT; IP in IT;  Final Module (Management of IT Business & Competition). Та 3 додатковими: Legal Innovations;  New Technologies and Law (Cryptocurrencies & ICO, AI, Big Data);Security of IT Business

А якщо не хочеш вивчати усі модулі?

Тоді можна обирати – один базовий і один додатковий.

Як не платити 600 баксів?

Академічна рада програми пропонує 3 стипендії, які покриють 70% вартості від навчання. Для участі в стипендійному конкурсі потрібно заповнити заявку та надіслати мотиваційне есе англійською мовою на пошту (не менше двох сторінок, Cambria, 14, 1,5) та пройти усну співбесіду з представниками Академічної ради.

Програма проходитиме за підтримки український юридичних компаній та іноземних експертів, що працюють у сфері юридичного супроводу ІТ-бізнесу.

Маєш питання? Заходь на сайт.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають