LVIV.COM

Як наколядувати більше грошей – поради маркетолога

Як наколядувати більше грошей - поради маркетолога
Андрій Фединишин

Юні підприємці з нетерпінням чекають цих днів. Маркетолог Lviv.com склав кілька порад, які допоможуть колядникам підняти конверсії і розвинути свій різдвяний бізнес.


Візьміть з собою на коляду міні платіжний термінал

Міні-термінал – це пристрій для зчитування платіжних карток, який можна підключити до смартфону або планшета на базі Apple iOS чи Android, а також до персонального комп’ютера. В часи коли готівка виходить з моди ви отримуєте серйозну конкурентну перевагу перед конкуруючими “вертепами”

Як наколядувати більше грошей - поради маркетолога
Отримуйте заявки на шоу онлайн

Запишіть коротке відео – тізер вашого шоу. Запустіть Facebook Ads таргетовано на територію де ваш вертеп планує працювати (пропоную таргетувати ваше відео на аудиторію жінок 35+).

Ведіть їх на попередньо сконструйований landing page, де коротко опишіть переваги вашого вертепу, наприклад, “ 23 унікальних персонажі, дизайнерські костюми, живий музичний супровід і т.д.” Не забудьте додати call-to-action: “Хочете, щоб ваше Різдво стало незабутнім? Пишіть прямо зараз, залишилось всього три вільних години!”. Також варто зробити форму заявок, щоб потенційні leads могли замовити вас до себе додому, вечірку, корпоратив.

Як наколядувати більше грошей - поради маркетолога

Започаткуйте веб-коляду

Один раз записавши якісне відео вашого виступу, ваш вертеп може отримувати дохід, як це часто роблять інфобізнесмени. Ви можете продавати запис прямо з лендінгу за вигідною ціною. Або ж запускати онлайн – трансляції по прикладу веб-семінарів та тільки з колядою.

Як наколядувати більше грошей - поради маркетолога

Відкрийте YouTube канал

Якщо не хочете працювати за схемою веб-семінарів є інший варіант. Монетизація відео YouTube також допомагає заробити трохи копійок для вашого розвитку. А якщо піти шляхом нативного product placement і ваші персонажі, наприклад Три царі зі сходу приносять дари від бренду Х, то можна підняти набагато вищі суми.

Як наколядувати більше грошей - поради маркетолога

Проводьте A/B тести ваших Сall-to-action

Саме таким чином ви можете помітити “Що я маленький хлопчик…” працює гірше ніж “Коляд, коляд, колядниця, добра з медом паляниця”. Страйтесь персоналізовувати ваші віршики застосовуючи конкретні звертання це може значно збільшити конверсію в грошовому еквіваленті.

Як наколядувати більше грошей - поради маркетолога

P.S. Вертепу, що реалізує дані поради готові розробити безкоштовний партнерський матеріал, що на “Коляду 2020” підійме вашу конверсію, ще в кілька разів.

P.S.S. Якщо ти юзаєш якісь лайфхаки, поділись ними в коментах. Дякую, бро!

Фединишин Андрій LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають