LVIV.COM

Вздовж маршруту “трамвая на Сихів” висадять дерева

Вздовж маршруту трамвая на Сихів висадять дерева

Озеленення вздовж трамвайної лінії планують зробити навесні наступного року. Всього мають висадити 245 дерев за ₴365 тисяч. Про це розповіла Олександра Сладкова, начальниця відділу урбаністики ЛКП «Інститут просторового розвитку» Львівської міськради, пише Zaxid.net.


“Дерева візуально впорядковують і зменшують простір проспекту Червоної Калини, поділяючи його для сприйняття на дві вулиці. Окремо виділено серце Сихова – простір довкола церкви Різдва Богородиці та кінотеатру імені Довженка”, — розказує Олександра Сладкова.

Також вона каже, що озеленення допоможе згладити контраст переходу від центральної частини міста до багатоповерхівок Сихова.

Для висадки вибрали невеликі дерева, які виростуть до 3,5-5 метрів заввишки. Біля супермаркету “Арсен” ростиме сакура, на вул. Довженка — клен польовий, на зупинці біля “Шувару” — японський багряник.

озеленення сихівського трамваю

 

Біля кільця на вул. Угорській ростимуть 3 японські багряники, а поблизу церкви Різдва Богородиці — сливи, кулясті платани, чорну сосну та ліріодендрон з жовтим листям.

 

озеленення сихівського трамваю

На кінцевій зупинці висадять кущі бузку, на зупинці «Санта-Барбара» – яблуні «Ола», біля поліклініки – червоний клен, біля супермаркета «Сільпо» – горобину Кьоне.

Фото взяті зі Zaxid.net

Читайте також:


Смерть мему або “Трамвай на Сихів” поїхав

На Львівщині збудують вітроелектростанцію потужністю до 50 мегават

У Львові надрукували 50 книг для дітей шрифтом Брайля

 

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають