Спецпроекти

Визначили громадські проекти-переможці

Усі 67 проектів-переможців включать у бюджет міста на наступний рік. Вартість найдорожчого – майже три мільйони гривень.


Найдорожчий проект водночас набрав найбільше голосів – 1381. У ньому йдеться про відновлення Замарстинівського парку. Відтак, там має з’явитися амфітеатр та сцена. Також буде зона для вигулу собак.

Крім цього, є ще три великі проекти вартістю від 0,9 до 2,6 мільйонів гривень. Найдорожчий з них про відновлення парку “700-річчя Львова”. За ще двома облаштують огорожі території Львівської спеціалізованої школи №8, а також утеплять стіни, відремонтують дах та облаштують внутрішній фасад школи №57.

Серед менших за бюджетом – здебільшого, створення спортивних чи ігрових майданчиків, відновлення скверів чи інші невеликі інфраструктурні речі. Але є інші. Наприклад, за одним з них закуплять обладнянная для дитячої реанімаційної міської лікарні. Також створять студію звукозапису на Повітряній, зроблять розмітки на деяких велодоріжках та облаштують вхід у  Національний музей ім. Андрея Шептицького для людей на візках.

Тут можна ознайомитись з усіма проектами-переможцями.

Читайте також:


У Львові учасники АТО можуть пройти реабілітацію грою Warhammer

Львівські лікарі більше не зможуть приховати наявність безкоштовних ліків

На площі Ринок встановлять модель Ратуші для незрячих

 

➤ Архітектура для людей, або як столітні традиції працюють в сучасних житлових просторах