LVIV.COM

Визначили громадські проекти-переможці

Визначили громадські проекти-переможці

Усі 67 проектів-переможців включать у бюджет міста на наступний рік. Вартість найдорожчого – майже три мільйони гривень.


Найдорожчий проект водночас набрав найбільше голосів – 1381. У ньому йдеться про відновлення Замарстинівського парку. Відтак, там має з’явитися амфітеатр та сцена. Також буде зона для вигулу собак.

Крім цього, є ще три великі проекти вартістю від 0,9 до 2,6 мільйонів гривень. Найдорожчий з них про відновлення парку “700-річчя Львова”. За ще двома облаштують огорожі території Львівської спеціалізованої школи №8, а також утеплять стіни, відремонтують дах та облаштують внутрішній фасад школи №57.

Серед менших за бюджетом – здебільшого, створення спортивних чи ігрових майданчиків, відновлення скверів чи інші невеликі інфраструктурні речі. Але є інші. Наприклад, за одним з них закуплять обладнянная для дитячої реанімаційної міської лікарні. Також створять студію звукозапису на Повітряній, зроблять розмітки на деяких велодоріжках та облаштують вхід у  Національний музей ім. Андрея Шептицького для людей на візках.

Тут можна ознайомитись з усіма проектами-переможцями.

Читайте також:


У Львові учасники АТО можуть пройти реабілітацію грою Warhammer

Львівські лікарі більше не зможуть приховати наявність безкоштовних ліків

На площі Ринок встановлять модель Ратуші для незрячих

 

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають