LVIV.COM

Випускників військових кафедр призиватимуть на військову службу

Випускників військових кафедр призиватимуть на військову службу

Офіцерів запасу призиватимуть на службу до ЗСУ строком на 18 місяців. Однак, в зону АТО відправлятимуть виключно за власним бажанням. 


Призову підлягають чоловіки до 43 років, що закінчили військову кафедру при ВНЗ, мають вищу освіту, первинне офіцерське звання і пройшли повний курс підготовки офіцерів запасу.

“Після отримання повістки офіцер запасу повинен прибути на пункт збору у вказаний термін і приступити до виконання певних завдань. У разі неявки без поважних причин вони будуть нести відповідальність у порядку, визначеному законом”, – наголосив заступник начальника Генерального штабу ЗСУ.

Відстрочку офіцери запасу зможуть отримати через сімейні обставини, стан здоров’я, отримання освіти або продовження професійної діяльності.

На службу в зоні АТО офіцерів запасу відправлятимуть, якщо вони особисто погодяться і підпишуть контракт.

“Після призову буде проведена підготовка або допідготовка впродовж трьох місяців. Потім вони займуть посади в частинах поза зоною АТО”, – пояснили в штабі ЗСУ.

UPD: За словами представника управління зв’язків з громадськістю ЗСУ, призиватимуть лише по кілька десятків офіцерів з області.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають