LVIV.COM

Суд скасував штраф за використання пісні Scorpions львівським виномаркетом

Суд скасував штраф за використання пісні Scorpions львівським виномаркетом

Справа, яка тягнеться ще з грудня 2015 року, отримала завершення – власники виномаркету Winetime на просп. Чорновола добилися скасування штрафу про порушення авторських прав.


У грудні 2015 року представник позивача почув у львівському магазині WineTime пісню Scorpions «You & I» та пісню Danny «If only you». Він зафіксував це на відео і подав позов про порушення авторських прав.

Штраф у розмірі 32 тис. гривень власники виномаркету отримали в березні 2017 року через позов  Організації колективного управління авторськими та суміжними правами.

Однак, Львівський апеляційний господарський суд визнав, що в цьому випадку відео не може бути доказом. Воно не дає змоги зрозуміти, яким чином транслювалась музика: через радіо чи її увімкнули самі працівники магазину.

У постанові йдеться: “Диск з відеозаписом був оглянутий колегією суддів у судовому засіданні, при цьому зі змісту цього відеозапису не зрозуміло, за допомогою якого саме джерела здійснено відтворення творів, також неможливо встановити, чи відтворено саме ті музичні твори, про які зазначено в акті фіксації”.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають