Вінілова музика з присмаком пива – як пройшов Craft Beer & Vinyl Music Festival

З 28 по 29 квітня у Львові вперше провели фестиваль крафтового пива та вінілової музики Craft Beer & Vinyl Music Festival. За фішки можна було пробувати пиво, а у спеціально облаштованих кімнатах грала тепла лампова музика.


 

Від Порохової вежі курсував фестивальний автобус. Всюди були стрілки та вказівники, аби в разі чого не заблукати. 

При вході висіла афіша з анонсом подій. Привітні дівчата одразу запрошували купляти фішки і бокали, адже пробувати крафтове пиво можна було тільки з фестивальних чарок. Вартість бокалу - 40 грн, фішки - 15 грн. За одну фішку можна було отримати 150 мл пива.

Далі шлях вів до зручної кімнатки. Там продавали вінілові платівки та читали тематичні лекції. Також можна було прослухати виставкові екземпляри перед купівлею. 

Платівки можна було придбати не тільки у львів'ян, але й у гостей з інших міст та країн. Серед них - дядечко з Варшави, що говорив англійською, та пан з Городка, що продавав платівки з власної колекції. Були представники з Києва та Одеси.

Продає вініл з власної колекції

На виставці інколи траплялись унікальні екземпляри. А з одеситом можна було обмінятись платівками - звичайно, якщо запис його зацікавив.

Платівка, яка вийшла малим тиражем

Далі було два шляхи - або вийти на дах, або спускатись у внутрішній двір. На даху облаштували зручні крісла і барну стійку, де була можливість пробувати пиво. Внизу - сцену та будки з їжею і фестивальними сувенірами.

Спускаючись донизу, помітила ще одну цікаву локацію - виставку з різноманітними програвачами та двері до кімнат прослуховування.

На вулиці грала інша музика - виступали музиканти. По всій території фестивального містечка встановили бочки з вогнем, біля яких можна було грітись. 

"Фестиваль сподобався. Вчора відвідали вечірку - була гра на вінілах, Drum & Bass, рагга джангл. Дуже цікаво! А сьогодні ми розглянули платівки, трохи поїли і будемо далі подорожувати", - кажуть дівчата. 

Що таке бізнес-акселератор і для чого він твоєму стартапу