LVIV.COM

Військового комісара, який опублікував списки призовників, виправдали

Військового комісара, який опублікував списки призовників, виправдали

Апеляційний суд Львівщини скасував постанову Личаківського районного суду Львова, яка стосувалась військового комісара Львівщини Олександра Тіщенка. Це рішення військовий комісар оприлюднив на своїй сторінці в мережі.


В лютому Личаківський районний суд присудив штраф у розмірі 5,1 тис. гривень комісару за публікацію у Facebook особистих даних 15 тис. призовників. Його визнали винним за ч. 4 ст. 188-39 Кодексу України про адміністративні правопорушення (недодержання порядку захисту персональних даних).

«Сьогодні закінчилося 5-місячне відстоювання моїх прав в українському суді перемогою здорового глузду та захисту державних інтересів. Зокрема, рішенням апеляційного суду Львівської області скасована постанова Личаківського районного суду про притягнення мене до адміністративної відповідальності за розголошення персональних даних призовників, як незаконна. Таким чином підтверджено мою правоту виконання службових обов’язків щодо заходів для здійснення призову на строкову військову службу восени 2017 року», — написав обласний військовий комісар.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають