LVIV.COM

Верховна Рада прийняла закон про е-квиток. Що з того Львову?

Верховна Рада прийняла закон про е-квиток. Що з того Львову?

17 січня ВР прийняла закон, який дозволяє використовувати в міському транспорті автоматизовану систему оплати проїзду — тобто він дозволяє впровадження електронного квитка. Lviv.com спробував розібратись, що це означає для Львова.


Без цього закону е-квиток був поза правовим полем.

“Тепер є усі юридичні підстави на оголошення тендеру за напрацьованим технічним завданням. Думаю, з цим довго не тягнутимуть, і в найближчі декілька тижнів буде запущена процедура приймання заявок від компаній, які забажають реалізовувати електронний квиток у Львові. Процедура займе декілька місяців, проте це ще один вагомий крок для впровадження проекту”, – каже Ростислав Васюта, активіст в галузі транспорту.

Коли у Львові буде е-квиток?

Тендер проводитимуть за правилами ЄБРР, який надає кредит на впровадження е-квитка у місті. Конкурс триватиме десь півроку. Більшість часу піде на приймання заявок, їх вивчення та можливість оскарження рішення.

Як оберуть переможця, він муситиме ще виготовити необхідну кількість пристроїв для е-квитка. Ростислав Васюта вважає, що це займе два-три місяці.

Коли всі пристрої виготовлять, їх буде потрібно встановити у транспорті.

“Період встановлення дуже залежатиме від того, скільки людей до цього залучать. Якщо це робитимуть суто електрики на АТП, то може й до півроку розтягнутись. Якщо все-таки залучать більше професійних людей, то можна й за три місяці впоратись”, — оцінює Ростислав.

Ну, і це ще не все. Після того, як все у транспорті встановлять, піде не менше трьох місяців на тестування. Це необхідно, щоб виправити можливі баги та остаточно налаштувати нову систему.

По суті, орієнтовна дата впровадження е-квитка у місті — середина 2018 року.

Читайте також:


У Львові оголосили конкурс для визначення нових перевізників: що з того?

У Львові підвищать точність відслідковування громадського транспорту

Цього року планують запустити потяг Мукачево-Будапешт

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають