LVIV.COM

Укрзалізниця запускає сполучення з Болгарією – ціна квитка зі Львова

Укрзалізниця запускає сполучення з Болгарією - ціна квитка зі Львова

З 15 червня українці матимуть змогу подорожувати до Болгарії потягом. До складу поїда № 451 Мінськ-Варна вводять окремий причепний вагон, пише Українська Правда. Потяг курсуватиме раз на 10 днів. 


“Вартість квитка на проїзд у причіпному купейному вагоні Львів – Варна складає близько 2430 грн. Звертаємо Вашу увагу, що ціна квитків на міжнародні напрямки може змінюватися залежно від курсу валюти в день придбання проїзних документів”, – зазначили у прес-службі Укрзалізниці.

Згідно з розкладом, потяг в’їжджає на територію України з Мінська через Удрицьк. Потяг проїжджає Рівне, Львів, Івано-Франківськ, Коломию, Чернівці. Далі потяг їде через Молдову та Румунію.

Укрзалізниця запускає сполучення з Болгарією - ціна квитка зі Львова

Зі Львова до Варни поїздка триватиме близько 30 годин. З Рівного – близько 32 годин. У відомстві уточнили, що кількість вагонів залежатиме від попиту.

Укрзалізниця запускає сполучення з Болгарією - ціна квитка зі Львова

Раніше про запуск сполучення Львів – Варна повідомив у Фейсбук глава Укрзалізниці Войцех Бальчун.

“Сьогодні Укрзалізниця поєднує Київ з п’ятьма столицями наших західних сусідів: Прагою, Братиславою, Будапештом, Варшавою, Бухарестом. Стартує потяг Ковель-Холм, а з 15 червня ми запускаємо сполучення Львів-Варна, який пройде також через Івано-Франківськ та Чернівці. Це має зробити зручнішими поїздки наших громадян на пляжі сонячної Болгарії”,  – заявив Бальчун.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають