LVIV.COM

В Україні суттєво збільшили штрафи за неправильне паркування

В Україні суттєво збільшили штрафи за неправильне паркування

Верховна рада підтримала законопроект, який вводить нові штрафи за порушення правил паркування. Зокрема, передбачені штрафи за несплату за послуги платного паркування у двадцатикратному розмірі від вартості однієї години послуги. Також депутати ввели автоматичну фото та відео фіксацію порушень, пише Економічна Правда.


Документ розробили з метою створення системи паркування в Україні, яка буде зручною для учасників дорожнього руху, а також забезпечить невідворотність відповідальності водіїв транспортних засобів за порушення правил парковки, зупинки та стоянки, йдеться у пояснювальній записці.

Постанова про накладення штрафу за правопорушення, зафіксоване в автоматичному режимі, може виноситися без участі особи, яка притягується до адміністративної відповідальності. В такому випадку постанову про штраф надішлють рекомендованим листом на поштову адресу, вказану при реєстрації автомобіля.

Копію постанови чи повідомлення про притягнення до адміністративної відповідальності за порушення, зафіксовані в режимі фотозйомки/відеозапису залишатимуть на лобовому склі транспортного засобу.

Ряд нововведень також передбачений для власників авто на єврономерах.

Штрафуватимуть за зафіксовані в автоматичному режимі порушення на такому автомобілі особу, яка ввезла його на територію України.

Інспекторам з паркування забороняють приймати грошові кошти в готівковій формі в рахунок оплати вартості таких послуг і/або в рахунок оплати штрафів, накладених на місці вчинення правопорушення.

Закон вступає в силу через 180 днів з дня його опублікування.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають