LVIV.COM

В Україні дозволили вбивати лосів 🏹, навіть не дослідивши скільки їх залишилось

В Україні дозволили вбивати лосів 🏹, навіть не дослідивши скільки їх залишилось

Цього мисливського сезону дозволили вбити 160 лосів, написав у Facebook міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак.


“Ліміти не затверджувалися нами протягом кількох місяців через інформацію про критичне зменшення популяції лося в Україні. Погоджені ліміти на відстріл 160 особин лося. Це вдвічі менше, ніж пропонували мисливці”, – написав Семерак.

Чому дозволили полювання на лося?

На початку року сам міністр ініціював 25-річний мораторій на полювання на цих тварин через їхню малу кількість в Україні. Тоді він заявив, що популяція лося в Україні нараховує від двох до шести тисяч тварин. Для порівняння, у Білорусі та Польщі живе близько 30 тисяч тварин.

Тепер, коли полювання дозволили, міністр каже, що проводиться наукове дослідження щодо популяції лося в Україні, і якщо їхня кількість критично мала, то мораторій відновлять.

“Я розумію і розділяю шквал емоцій, повірте, але як урядовець також не міг не зважати на позицію представників мисливської галузі щодо загроз її розвалу у разі, якщо сезон полювання не буде проведено взагалі”, – написав міністр.

А що думаєш про це ти? Пиши у коментарі!

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають