LVIV.COM

В Україні збудують Hyperloop

В Україні збудують Hyperloop

Надшвидку транспортну систему Hyperloop в Україні будуватимуть в три етапи. Тому коли ми зможемо кататись країною у швидкісних капсулах, поки ніхто точно сказати не може, передає Економічна правда.


Міністр інфраструктури розповів, що проект будівництва Hyperloop складатиметься з трьох етапів:

  • розробка та наукова оцінка транспортної системи від Національної академії наук. Це потрібно, щоб прорахувати всі ризики та вплив на регуляторне середовище;
  • будівництво тестового майданчика в Дніпрі та пошук інвесторів;
  • промислове будівництво Hyperloop.

“Не треба очікувати, що завтра ми відкриємо двері, сядемо в капсулу і “помчимо”. Бо навіть на світовому рівні ця система не є досконалою”, – сказав міністр інфраструктури.

Але тестовий майданчик в Дніпрі збудують доволі оперативно – вже створюють компанію, яка буде займатись розробкою технології. Компанія називатиметься Hype.ua. Будівництвом також буде займатись компанія, яка будує Hyperloop в Мексиці. Вона буде консультувати робочу групу створеного Центру транспортних інновацій.

До проекту приєдналися Академія наук, Південмаш, Укроборонпром, Unit City, Інтерпайп, Платформа розвитку інновацій.

Що таке Hyperloop?

Це надшвидка транспортна система, яку розробив Ілон Маск. Система складається із сталевих труб, всередині яких пересувається капсула-поїзд. Швидкість переміщення капсули на аеродинамічній подушці перевищує 600 км/год.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають