LVIV.COM

🌳 В Україні за півроку висадили всього 1,2 тис. га нових лісів (через недосконале законодавство)

🌳  В Україні за півроку висадили всього 1,2 тис. га нових лісів (через недосконале законодавство)

В першій половині 2018 року Держлісагентство засіяло 25,5 тисячі гектарів, у тому числі, створили всього 1,2 тисячі га нових лісів. Про це повідомила прес-служба відомства. Така невелика кількість нових лісів пояснюється складною та неунормованою процедурою виділення додаткових земель під заліснення. 


Інша проблема полягає у відсутності фінансування лісового господарства. Наприклад, збільшення лісистості можливе за рахунок заліснення південних і східних областей. Однак, лісгоспи цих регіонів вже третій рік поспіль позбавленні державного фінансування.

Як повідомили в Держлісагенстві, для подальшого відтворення лісів у лісових розсадниках посіяли насіння дерев на площі понад 226 га, що дасть змогу забезпечити потреби підприємств в якісному садивному матеріалі восени та навесні наступного року.

Держлісагентству належить 73% всіх лісів України.

Всихання лісів

Водочас Державне агентство лісових ресурсів України б’є на сполох – станом на сьогодні загальна площа всихання становить майже 400 тисяч гектарів. За останні роки спостерігається значне збільшення обсягів всихання саме соснових лісів Полісся.

Осередки масового всихання вже охопили Волинську, Житомирську, Київську, Львівську, Рівненську, Хмельницьку, Черкаську, Чернігівську області та продовжують збільшуватись по всій території України.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають