LVIV.COM

В Україні будуватимуть транспортно-пересадочні вузли

В Україні будуватимуть транспортно-пересадочні вузли

Їх розміщуватимуть переважно в периферійній зоні міст або на підходах до центру міста для обмеження в’їзду в центральну зону індивідуального транспорту, повідомляє заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України на своїй сторінці у Facebook.


Транспортно -пересадочні вузли – ще одне нововведення у державних будівельних нормах.

Такі вузли робитимуть, щоб краще регулювати пасажирські потоки і підвищити зручність здійснення пересадок між видами транспорту.

В Україні будуватиму транспортні пересадкові вузли

Міжнародні ТПВ розміщуватимуть біля аеропортів, залізничних вокзалів, портів; регіональні чи приміські – біля автостанцій, приміських залізничних станцій; міські – біля станцій швидкісних видів транспорту (метрополітену, швидкісного трамвая, міської залізниці), у місцях перетину кількох видів пасажирського транспорту та в районах великих громадських чи торгових об’єктів.

Дальність пішохідних підходів до зупинок у ТПВ не повинна перевищувати 200 м. Витрати часу на здійснення пересадок не повинні перевищувати 10 хвилин з урахуванням часу на очікування. Якщо ж проектування передбачає, що дальність пішохідних підходів перевищує нормативну, то для скорочення витрат часу на пересадку треба використовувати локальні транспортні системи — ескалатори та травелатори.

Оновлені ДБН офіційно вступає в силу з 1 вересня 2018 року.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають