LVIV.COM

Затвердили нову схему руху в центрі Львова

Затвердили нову схему руху в центрі Львова

Комісія з безпеки дорожнього руху затвердила нову схему руху транспорту в центрі Львова. Згідно з нею, частину проспекту Свободи і вул. Дорошенка закрить для приватних автомобілів. Там дозволять рух лише громадського транспорту, пише Zaxid.net.


Рух приватних автомобілів заборонять на ділянці вул. Дорошенка від просп. Свободи до вул. Банківської. На закриту для приватних автомобілів ділянку вул. Дорошенка перенесуть зупинку громадського транспорту, який їде в напрямку від центру.

На іншій ділянці вул. Дорошенка рух приватних автомобілів дозволять лише в напрямку від центру до вул. Бандери. Проїхати з просп. Свободи до вул. Бандери автомобілі зможуть по вул. Гнатюка та Листопадового Чину.

Схема руху транспорту в центрі Львова

Схема руху транспорту в центрі Львова

Закриють для приватних автомобілів і невелику ділянку з трамвайними коліями на просп. Свободи.

Також на ділянці просп. Свободи, де розташована кінцева зупинка тролейбуса №13, змінять напрямки смуг руху. Від вул. Гнатюка до вул. Підкови дозволять проїзд лише громадського транспорту, а в протилежному – приватних автомобілів у дві смуги.

Схема організації дорожнього руху на просп. Свободи та вул. Дорошенка

Схема організації дорожнього руху на просп. Свободи та вул. Дорошенка

Крім того, змінять смуги руху на повороті з вул. Коперника на просп. Свободи. Там автомобілі, які повертають з вул. Коперника, не перетинатимуться з транспортом, який їде з Галицької площі.

Закриють для приватних автомобілів також ділянку вул. Франка на відтинку від вул. Шухевича до вул. Князя Романа.

Впровадити змінену схему руху мають після виготовлення необхідних знаків.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають