LVIV.COM

В центрі Львова зникне вся реклама

В центрі Львова зникне вся реклама

ВР прийняла законопроект, який забороняє будь-яку зовнішню рекламу у зоні всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Йдеться не лише про великі білборди, а й про вуличні сітілайти, банери і рекламні плакати – пише ZAXID.NET.


В центрі Львова зникне вся рекламаФото з сайту https://inlviv.in.ua/

Після того, як закон №1553 «Про внесення змін до закону України «Про охорону культурної спадщини» почне працювати, вся реклама в центрі Львова стане нелегальною. Заборона на розміщення реклами стосуватиметься тієї частини міста, яка визнана об’єктом всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Це територія площею 150 га в межах просп. Свободи від Оперного театру до пл. Галицької, пл. Соборної, пл. Митної, початок вул. Личаківської, вул. Короленка, вул. Лисенка в бік вул. Гуцульської, вул. Опришківська від Високого Замку на Підзамче до вул. Гайдамацької і частина вул. Б. Хмельницького в бік до пл. Ярослава Осмомисла і назад до Опери. Статус об’єкта всесвітньої спадщини ЮНЕСКО також має архітектурний ансамбль собору Св. Юра.

Окрім того, у Львові існує величезна буферна зона ЮНЕСКО навколо центру міста площею близько 3000 га. Встановлення реклами там потрібно буде погоджувати з центральним органом влади в Києві.

Новий закон вступить в силу через 6 місяців після його публікації. Відповідно до нього, усі зміни в центрі Львова погоджуватиме спеціальна наглядова рада. Порядок формування цієї ради визначатиме Кабінет Міністрів.

Мегас Анна LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають