LVIV.COM

В мінрегіонрозвитку обговорюють заборону сміттєпроводів у багатоповерхівках

В мінрегіонрозвитку обговорюють заборону сміттєпроводів у багатоповерхівках

У Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства планують ліквідувати сміттєпроводи, бо вважають їх застарілою нормою. Вони порушують санітарний стан у багатоквартирному будинку, пише Укрінформ.


Через нерегулярні чистки сміттєпроводи часто неприємно пахнуть. Також люди не сортують сміття, яке викидають.
Тому разом із загальним оновленням всіх ДБНів у Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства планують заодно переглянути пункти, які стосуються сміттєпроводів.

“Сьогодні у сміттєпроводи викидається усе, що завгодно, чистка проводиться нерегулярно, від цього постійний жахливий запах та бруд. Зараз, оновлюючи ДБН, ми пропонуємо переглянути цю застарілу норму”,- сказав заступника міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України

“У Європі вже давно відмовилися від неї, у більшості країн вона заборонена. На противагу цьому успішно діє роздільний збір сміття. Впевнений, поки у наших будинках функціонують сміттєпроводи, в Україні не буде відповідального відношення до відходів і система сортування не запрацює”, – зазначив урядовець.

На офіційній сторінці заступника міністра у Facebook було проведено опитування громадської думки щодо доцільності використання сміттєпроводів у будинках.

Згідно з ним, 92% опитуваних проголосували проти сміттєпроводів і за роздільний збір сміття, інші 8% все ще не готові відмовитися від цієї застарілої норми.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають