LVIV.COM

В ЛНУ Франка навчатимуть реалізовувати стартапи

В ЛНУ Франка навчатимуть реалізовувати стартапи

З 25 вересня на економічному факультеті Франка стартує проект “Lviv Business Startap LAB”, де студенти змагатимуться за кращий стартап.


Для кого?

Брати участь в проекті зможуть бакалаври і магістри з факультетів економіки, прикладної математики та міжнародних відносин з найвищим рейтингом успішності.

Як проходитиме навчання?

Програма складатиметься із шести предметів, 60% з яких будуть англомовними. Навчання відбуватиметься у формі лекцій та тренінгів, а замість заліку студенти презентуватимуть свої проекти. Три найкращі стартапи отримають грошову винагороду в розмірі 5 тисяч гривень.

Також в межах програми на економічному факультеті ЛНУ планують запустити нову бакалаврську програму “Start Up Економіка”. В межах програми студенти матимуть шість навчальних дисциплін, а співвідношення англійської та української мов викладання становитиме 60 до 40%.

“Ми хочемо поєднати традиції класичного університету з тими можливостями, які нам дає бізнес для того, щоб створити креативного студента, який готовий постійно розвиватися та рухатись вперед”, – розповіла заступник декана економічного факультету Ірена Барилюк.

Намір долучитися до програми вже підтвердили Стендфордський університет та Варшавська школа економіки.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають