LVIV.COM

УКУ хоче створити реабілітаційний центр на вул. Пасічній

УКУ хоче створити реабілітаційний центр на вул. Пасічній

Український Католицький Університет хоче створити реабілітаційний центр у триповерховій будівлі на вул. Пасічні, 39, пише Zaxid.net


За словами в.о. директора БУ “Реабілітаційний центр УКУ” Ірини Шурпяк, у центрі працюватимуть лікарі та психологи для фізичної і психологічної реабілітації людей.

“Частина послуг для населення будуть платними, але основна діяльність буде скерована на певні групи населення і буде благочинною, — каже Ірина Шурпяк. — Це буде продовженням проекту “Простір можливостей“, який зараз є в УКУ. У нас є реабілітологи і психологи, які безкоштовно працюють з візочниками, військовими, ветеранами, їхніми родинами, вимушеними переселенцями, волонтерами та іншими. Оскільки ми не маємо свого приміщення, то зараз вони працюють у спортзалі УКУ”.

У центрі запланували два напрямки діяльності: реабілітаційно-медичний та навчальний. Реабілітаційно-медичний займатиметься неврологією, ортопедією, діагностичними обстеженнями та кардіопульмональною реабілітацією. У центрі також проходитимуть практику студенти магістерських програм ерготерапії та фізичної терапії.

Будівля на вул. Пасічній, 39 перебуває на балансі 6-ї міської поліклініки, проте нею не використовується. Площа приміщення — 578 м2.

Зараз проект ухвали про надання будівлі на вул. Пасічній, 39, в оренду терміном на 50 років для облаштування реабілітаційного центру на розгляді міської ради. За словами Ірини Шурпяк, якщо депутати підпримають ідею, центр може розпочати роботу у 2018 році.

Приміщення реконструюють і зроблять комфортним для людей з інвалідністю, зокрема, облаштують пандуси та встановлять ліфт.

Фото порталу депутатів ЛМР
Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають