LVIV.COM

“Укрзалізниця” запустила конкурс на найкращий дизайн вагона

Укрзалізниця запустила конкурс на найкращий дизайн вагона

Свій дизайн інтер’єру пасажирського вагона “Укрзалізниці” можуть запропонувати як дизайн-студії, так і дизайнери-початківці. Проекти можна надсилати до 27 березня 2017 року. 


“Наші поїзди – як денні, так і нічні – мають бути зручними і максимально комфортними, щоб пасажири із задоволенням ними подорожували, – каже голова “Укрзалізниці” Войцех Балчун. – Саме тому звертаємося до дизайнерів, які можуть запропонувати своє бачення сучасного інтер’єру пасажирських вагонів, із використанням інноваційних технологій та матеріалів нового покоління”.

Конкурсна комісія “Укразалізниці” відбере кілька варіантів дизайну. Пізніше компанія проведе анкетування пасажирів у поїздах. Думку опитаних обіцяють врахувати при затвердженні переможця на засіданні правління.

Проект дизайну повинен відповідати таким критеріям:

  • дотримання безпеки перебування пасажирів у салонах вагонів;
  • дизайн інтер’єру має відповідати сучасним вимогам щодо ергономіки та передбачати, зокрема, безпечні спальні полиці й відділення для багажу;
  • для обладнання пасажирських купе повинна використовуватись сучасна фурнітура та матеріали нового покоління;
  • у пасажирських кріслах мають бути застосовані інноваційні конструктивні рішення, які покращують їх ергономіку і функціональність.

В “Укрзалізниці” сподіваються, що новий дизайн принесе з собою покращені умови надання кейтерингових послуг, сучасні системи електрообладнання, опалення та кондиціонування повітря тощо.

Детальніше про умови конкурсу можна дізнатись тут.

Раніше Войцех Балчун пообіцяв нові потяги до Австрії та Болгарії. Також він розповів, що у планах компанії встановити безкоштовний Wi-Fi на всіх залізничних вокзалах, пише УНІАН.

Читайте також:


Як працює львівський транспорт та що дасть е-квиток

Цього року планують запустити потяг Мукачево-Будапешт

У Львові відкриють новий авіарейс до італійської Брешії

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають