LVIV.COM

Укрзалізниця скасувала веловагони

Укрзалізниця скасувала веловагони

Регіональні потяги Львів-Мукачево-Львів та Львів-Ужгород-Львів більше не мають кріплень для перевезення велосипедів. Про це йдеться у відповіді Львівської залізниці на інформаційний запит львів’янина Володимира Яциника. 


Минулого року часто користувався веловагонами у цих поїздах та це було дуже зручно. Цього року на початку травня, коли відкривав сезон, помітив що веловагонів нема. Для того щоб з’ясувати коли вони будуть мені укрзалізниця дала таку відповідь.“, – розповів Володимир.

Минулого року експеримент з веловагонами реалізували на літній період. Та через брак фінансів експеримент не повторять, йдеться у документі.

“На сьогоднішній день, через збитковість приміських перевезень, відсутність компенсації за пільгові перевезення пасажирів залізниця не має можливості утримувати в належному стані та оновлювати парк моторвагонного рухомого складу. В зв’язку з технічними причинами, пов’язаними зі старінням рухомого парку, зазначені електропоїзди курсують в шестивагонному складі. Це призводить до перенаселеності поїздів, що викликає чисельні скарги пасажирів та унеможливлює два вагони для перевезення велосипедів”, – зазначають у відповіді.

У залізниці підкреслюють, що поновити експеримент можливо “за відновлення належного фінансування”.

Укрзалізниця скасувала веловагони

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають