LVIV.COM

Українці вперше поїдуть на Чемпіонат світу з піци 🍕

Українці вперше поїдуть на Чемпіонат світу з піци  🍕

13 лютого відбулась зустріч із найкращими Pizza Masters, які представлятимуть Україну на Чемпіонаті світу з піци. У квітні вони відправляться в Парму (Італія), щоб випробувати свої сили.


“Минулого року у листопаді у Львові відбувся Перший відкритий Чемпіонат України з піци: Pizza Fest 2017. Тут і утворилася національна збірна, до якої увійшло 9 кращих Pizza Masters з 35 учасників змагання”, – розповів бренд-шеф Pizza Celentano Дмитро Новаков.

До національної збірної України увійшли 9 кращих Pizza Masters з ресторанів Positano, Silpo Resto, Pizza Celentano, Vino e Cecina та Smaki-Maki. Зараз їх тренує Даніло Пагано – чемпіон світу та інструктор з піца-акробатики і класичної піци, який судив World Pizza Championship протягом 15-ти років.

Українці вперше поїдуть на Чемпіонат світу з піци 🍕

Українські Pizza Masters виступатимуть в 6 категоріях: неаполітанська піца (дров’яна піч), класична піца, піца в дуеті (авторська піца, яку готує Pizza Master та шеф-кухар), найбільша розтяжка, найшвидша розтяжка та індивідуальний фрістайл. Усе, окрім піци в дуеті, вони вже випробували на Чемпіонаті України, але зараз відточують майстерність разом з наставником з Італії, щоб досягти вищого рівня з технічної точки зору.

Українці вперше поїдуть на Чемпіонат світу з піци 🍕

Традиційний Чемпіонат світу з піци World Pizza Championship відбудеться 9-11 квітня 2018 року у місті Парма, Італія. У чемпіонаті братимуть участь понад 1000 учасників із 40 країн світу.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають