LVIV.COM

Український студент вступив одразу в 10 вишів США 👨‍🎓

Український студент вступив одразу в 10 вишів США 👨‍🎓

Студент київського Фінансово-правового ліцею Георгій Солодко подав документи до 20 американських вишів. Пройшов у 10, після роздумів обрав Гарвард. Тепер навчається з дочкою екс-президента США Малією Обама, пише Proman.


Георгій отримав від Гарвардського університету грант на навчання та проживання у розмірі $300 000. Ці кошти покривають плату за 4 роки навчання, харчування та житло. Решта витрат лягає на самого студента.

Український студент Георгій Солодко вступив одразу в 10 вишів США

Поки Георгій єдиний українець в Гарварді. Та студент стверджує, що будь-який школяр може вступити сюди: “Перше, що потрібно для вступу до топових американських вишів, — це високий середній бал абітурієнта. Він повинен бути не нижче 11,7-11,8 балів за 12-бальною шкалою. Багато хто вважає, що оцінки – це не важливо, що вони не відображають реальний рівень знань і за великим рахунком нічого не значать. Але це не так. Із середнім балом в 6,0 вам не стати студентом Гарварду”.

Про подальші перспективи Георгій поки особливо не задумується. Та хотів би після початкового етапу роботи в США повернутись в Україну: “Враховуючи, що багато американських компаній мають філії в Україні, не виключено, що я повернуся в країну і буду працювати в одній з них. Крім того, мене звуть назад певні волонтерські плани”.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають