LVIV.COM

Україна потрапила в топ-14 блокчейн-лідерів світу

Україна потрапила в топ-14 блокчейн-лідерів світу

На Всесвітньому економічному форумі Дон Тапскотт, автор бестселлера “Революція блокчейн”, представив світову блокчейн карту. На карті відзначені 14 країн, які є світовими лідерами з впровадження цієї технології. Серед них є і Україна. 


“Зараз у швейцарському Давосі проходить легендарний Всесвітній економічний форум (WEF). Україна на ньому представлено двома топовими темами. Очевидно – сільське господарство і друга тема вперше на WEF – технологія блокчейн а тепер час для сенсації! Один з головних блокчейн експертів у світі і автор бестселера “Революція блокчейн” Дон Тапскотт (Канада) під час форуму представив світову блокчейн карту з 14 країнами – лідерами щодо впровадження цієї проривної технології. Україна потрапила до 14 світових блокчейн лідерів! “, – написав радник голови Держагентства з питань електронного урядування України на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, протягом трьох тижнів в Раді представлять спільний з ЄБРР законопроект про блокчейн.

Також до рейтингу лідерів потрапили США, Канада, Бразилія, Австралія, Ізраїль, Дубай, Грузія, Естонія, Великобританія, Франція, Німеччина, Швеція та Китай.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають