LVIV.COM

Україна потрапила в топ-14 блокчейн-лідерів світу

Україна потрапила в топ-14 блокчейн-лідерів світу

На Всесвітньому економічному форумі Дон Тапскотт, автор бестселлера “Революція блокчейн”, представив світову блокчейн карту. На карті відзначені 14 країн, які є світовими лідерами з впровадження цієї технології. Серед них є і Україна. 


“Зараз у швейцарському Давосі проходить легендарний Всесвітній економічний форум (WEF). Україна на ньому представлено двома топовими темами. Очевидно – сільське господарство і друга тема вперше на WEF – технологія блокчейн а тепер час для сенсації! Один з головних блокчейн експертів у світі і автор бестселера “Революція блокчейн” Дон Тапскотт (Канада) під час форуму представив світову блокчейн карту з 14 країнами – лідерами щодо впровадження цієї проривної технології. Україна потрапила до 14 світових блокчейн лідерів! “, – написав радник голови Держагентства з питань електронного урядування України на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, протягом трьох тижнів в Раді представлять спільний з ЄБРР законопроект про блокчейн.

Також до рейтингу лідерів потрапили США, Канада, Бразилія, Австралія, Ізраїль, Дубай, Грузія, Естонія, Великобританія, Франція, Німеччина, Швеція та Китай.

➤ Архітектура для людей, або як столітні традиції працюють в сучасних житлових просторах

Твій Бро LVIV.COM

Ділись, Бро

Зараз читають