LVIV.COM

Українцям потрібно буде отримати спецдозвіл за 7 євро на в’їзд у Шенгенську зону

Українцям потрібно буде отримати спецдозвіл за 7 євро на в'їзд у Шенгенську зону

На засіданні 25 квітня посли Євросоюзу ухвалили рішення, що громадяни третіх країн, яким Євросоюз надав безвізовий режим, для в’їзду у Шенгенську зону мають отримати спеціальний дозвіл. Правило стане чинним, якщо підтримає Європарламент та Рада ЄС, повідомляє прес-центр Євроради.


Цю норму вводять для сприяння внутрішньої безпеки, щоб запобігти нелегальній імміграції та зменшити затримки на кордонах. Перед поїздкою українцям потрібно буде пройти перевірку.

Щоб отримати дозвіл, потрібно буде заповнити заяву-анкету в мережі. Дані перевірять через бази даних ЄС та Інтерполу. Якщо виникнуть якісь підозри, то заявку оброблятимуть вручну.

Термін розгляду інформації не повинен перевищувати 96 годин. Вартість дозволу – сім євро. Дозвіл на в’їзд буде діяти три роки або до закінчення терміну дії закордонного паспорта чи іншого документа, зареєстрованого при оформленні заявки.

В Єврораді наголосили: наявність дозволу не буде стовідсотковою гарантією на в’їзд в Європу. Остаточне рішення прийматиме прикордонник.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають