LVIV.COM

Убер підняв ціни у Львові

Убер підняв ціни у Львові

Убер у Львові підняв вартість подачі машини та вартість мінімальної поїздки. У компанії пояснили, що збільшили тарифи, аби залучити більше водіїв, пише Lowcostavia.com.ua.


“З 6 квітня ми переглядаємо тарифи на поїздки з uberX у Львові: від сьогодні мінімальна вартість поїздки складе 25 грн, а вартість за км – 5 грн. При цьому подача становитиме 15 грн”, – йдеться у повідомленні.

Убер підняв ціни у ЛьвовіПриклади маршрутів

Тобто вартість за км не змінилась. Наприклад, якщо раніше за поїздку на відстань 5 км ви платили 4 грн за подачу + 5 грн х 5 км = 29 грн, то тепер така поїздка обійдеться у 40 грн (15 грн подача + 5 грн х 5 км)

  • Залізничний вокзал – Львівський театр опери та балету – 28–33 грн;
  • Стрийський парк – ТЦ “Форум Львів” – 32–38 грн;
  • Галицька площа – ТРЦ “Кінг Кросс Леополіс” – 52–65 грн.

З іншого боку, якщо Уберу вдасться залучити більше водіїв, то в години-пік вартість поїздки може зменшитись. Це буде зумовлено тим, що на одного водія припадатиме менше поїздок, а, отже, і коефіцієнт перевізника буде меншим.

З 3 квітня Убер також підняв ціну на поїздки в Одесі – подача авто 11 грн, а мінімальна вартість поїздки – 20 грн. Ціна за км при цьому залишилася незмінною та складає 4,5 грн. У Києві Убер встиг вже двічі змінити тарифи – підняти ціну та повернути її до початкової.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають