LVIV.COM

У вересні відновлять маршрутки по 2 гривні для студентів університету Франка

У вересні відновлять маршрутки по 2 гривні для студентів університету Франка

Соціальні маршрутки працюватимуть для студентів ЛНУ ім. Івана Франка, які проживають у гуртожитках на вул. Пасічній та Медової Печери.


“З вересня плануємо відновити роботу маршрутів для студентів, які проживають в гуртожитках ЛНУ ім. Івана Франка. Можливо, не з 1 вересня, а вже з наступного тижня. Перед канікулами функціонувало два маршрути: автобуси забирали студентів від гуртожитків на вул. Медової Печери і вул. Пасічній. Однак вони не були повністю завантажені. Тому, зараз ми аналізуємо їх роботу, і, можливо, з вересня буде діяти один маршрут, або дамо два менших автобуси”, – розповів заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства.

Що це за автобуси і як ними скористатися?

Додаткові автобуси для студентів почали курсувати з 27 березня у зв’язку з закриттям вул. Личаківської на ремонт. Автобусом могли скористатися лише студенти за наявності студентського квитка. Вартість проїзду – 2 грн.

Автобуси відправлялися із двох зупинок: від гуртожитків № 2 і 3 на вул. Медової Печери та із вул. Пасічної від будинку № 59 Вони їхали у центр міста – до пл. Галицької без зупинок.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають